2737
2734
عنوان

خیلی به همفکریتون نیاز دارم

287 بازدید | 46 پست

سلام بچه ها 

مشکلم عجیبه ، واقعا نیاز به راهکار دارم ، پدر شوهرم ۷۰ سالشه و ادم جالبی نبوده برای شوهرم و خانوادش و خیلی هم قلدره ، هربار که من رو میبینه و دست میدیم برای احوالپرسی دستم رو محکم فشار میده ، مخصوصا وقت هایی که از من لج میگیره و حسودیش به خانوادم عود میکنه ، اینم بگم اگر دست ندم محکم میزنه پشتم برای احوالپرسی ، شوهرم میگه مثلا میخواد بگه دوست داره ، ولی میدونم اینطور نیست ، دیشب موقع خدافظی چنان دستم رو فشار داد و ول نمیکرد که انگشتم کبود شده و بعدش هم که دستمو ول کرد زد پشتم و رگ گردنم شدید گرفته ، دیشب تا صبح گریه کردم ، شوهرم بهش هیچی نگفت البته دوبار گفته بوده قبلا ولی ازم عذرخواهی کرد تا صبح و شرمنده بود ، نمیدونم باید چیکار کنم گردنم درد داره هنوز ، به نظرتون چرا اینطور میکنه ؟؟ حرف دلم رو باور کنم یا حرف شوهرم رو که میگه از دوست داشتنه؟؟ چون من بدی بهش نمیکنم و بی احترامی ازم ندیده  و اینکه چیکارش کنم که تکرار نکنه ؟؟ به خانوادم پدرم بگم براشون ابرو نمیزارن ولی نمیخوام ناراحتشون کنم . بگید چیکار کنم دلم خیلی گرفته ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خودت از خودت دفاع کن تذکر بده بگو حالا به گوش پدر شوهر برسون کارش زشته

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بعضیا ابراز دوست داشتشون اینجورین

ب شوهرت بگو گوشزد کنه

ب خونوادت نگو دلخوری ودعوابپا میشه

♦️خوب بودن زیاد سخت نیس کافی ست مهربانی کنی ♦️زبانت ک نیش نداشته باشدو کسی را نرنجاندهمین خوبی ست♦️وقتی برای کسی خوبی بخواهی همین خوبی ست🔷️مهم نیست ک ادمها چگونه اند،مهم نیس جواب سلامت رامیدهند یانه        🔷️توسلام کن،سر ب سر دلشان بگذار،شیطنت کن، بخند ... همین خوبی ست.                                      ♦️ مهم اینست توخوب باشی                                    ♦️آن ها روزی دل شان برای خوبی هایت تنگ میشود...باور کن...🌹🤗             
2738
اخی پیرمردی دستش سنگینه😂 عیب نداره خودتچ قوی بگیر فشار دادن دست بهتر از رگ به رگ شدن گردنه😄

خدا نکشتت😂😂😂

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
2706