2737
2734

شوهرم دست بزن داشت میگه ترک کردم میگه پشیمونم . با یه بجه دارم جدا میشم الان دو ساله طلاقم نداده .میگه هرگز نمیدم .کاشکی میمردم .پدرم میگه جدا شو .کاری به حرفای مردم ندارم که بماند تو شهر مون چقدر طلاق بده .دخترم و آینده اش چی .دخترم فردا روز دختر دایی هاش رو می بینه دختر خاله هاش که بابا دارن اون  نداره .میخوام یه فرصت بهش بدم پدرم‌نمیزاره میگه اگه بری باید بری برا همیشه یعنی حمایت پدرم از دست میدم .اگه فردا روز شوهرم کاراش تکرار کنه دیگه حمایت پدرم هم ندارم خدایا راهی بزار جلوم 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به حرف پدرت گوش بده

نو که میاد به بازار کهنه میشه پشت خطی    میشه تماس بی پاسخ   میشه عه  مگه زنگ زدی؟؟؟میشه الان جایم خودم زنگ میزنم  میشه مشترک مورد نظر شما دستگاهش خاموشه  ولی خودش بدجور روشنه !!!😔😔   زندگیم فدای لبخند های پسرم 😁😁 پسرم به امید روزی زنده ام  که بزرگشی و پشتم باشی   عزیز دلم  😘😘😘
2731
2738

دخترتون قطعا از کتک کاری شما بیشتر اذیت میشه تا اون فکرای عجیب و غریبی که برای خودتون میکنید

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
زیارت عاشورا بردار چهل روز وحتما توش گریه کن حضرت عباس رو قسم بده به بچه های تشنه لب رباب دست خالی ب ...

مرسی عزیزم 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 
بچم چی آینده اش 

اون اقا ادم بشونیست  عین شوهر من  که بهش فرصت دادم و ادم نشد

نو که میاد به بازار کهنه میشه پشت خطی    میشه تماس بی پاسخ   میشه عه  مگه زنگ زدی؟؟؟میشه الان جایم خودم زنگ میزنم  میشه مشترک مورد نظر شما دستگاهش خاموشه  ولی خودش بدجور روشنه !!!😔😔   زندگیم فدای لبخند های پسرم 😁😁 پسرم به امید روزی زنده ام  که بزرگشی و پشتم باشی   عزیز دلم  😘😘😘

احساسی تصمیم نگیر حتما پدرت چیزی میدونه که مخالف برگشت شما هست وگرنه اونجور درباره ی شهرتون که گفتید پدر شما یه دختر مطلقه با بچه چیکار میخواد ،آورم اصرار داری میتونی همسرتو در  شرایطی قرارش بدی که قبلاً توی اون شرایط میزده ببین درست شده یا نه، 

2706