2726

بخاطر کرونا این مدت نرفته حالا نمیدونم چکار کنم کسی هست بچه اش رو گذاشته باشه استخر

برای شادی روح پدرم صلوات😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم نگران نباشید 

استخر تنها جایی بود که تو کل زمان کرونا تو دنیا استپ ورزشی نداشت چون داخل اب ویروس انتقال پیدا نمیکنه طبق تحقیقات ولی ایران متاسفانه برعکس همه جا بسته بود.من خودم کارم همین هست.فقط اگه حساس هستید توی رختکن باید بیشتر مراقب باشه 

اگر ميخواي بذاريش، حتما پدرشو باهاش بفرست وگرنه اينكار خطرناكه

آره پدرش خودش شناگر ماهریه فقط من از ویروس و مریضی و نظافت خیلی حساسم خیلی اصرار داره میگه مواظبم‌ولی میترسم

برای شادی روح پدرم صلوات😭
منم سوالم بخاطر همین بود که عزیزی مثل شمارو پیدا کنم نکات مهم و برام بگه که چیارو رعایت کنم ؟؟؟

هیچی عزیزم اصلا استرس نده به خودت، همراهش یه بدی اب بده و بگو بین کلاسا و تمریناش اب مصرف کنه، بعد ازاینکه داخل کمدش داخل رختکن وسایلاشو میزاره و در اخر که برمیداره دستشو بشوره 

بخاطر احتیاط مربیشو نبوسه (محبت و اینامنظورم هست که مربی و بچه ها بهم هم دارن)، سعی کنه خیلی داخل رختکن که شلوغ هست نباشه یا یکم زودتر بره یا دیرتر از بقیه که رختکن یکم خلوت تر هست.

ولی درکل نگران نباش عزیزم الان همه واکسن زدن و خداروشکر شرایط خوب هست چون اگه شرایط اوکی نبود مثل تمام این مدت مجموعه های استخر بسته میبود 

2706