2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین پیاماشو ببر نشون بده شکایت کن بگو تهدیدم میکنه

میترسم حاضرم بمیرم ولی پا تو این راه نذارم هربار دعوا شده جلو خانواده ها جوری رفتار کرده انگار من مقصرم الانم بریم داداگاه همین کارو میکنه میدونم 

2728
اونوقت هم این دنیا هم اون دنیاتو از دیت میدی  یکم جرئت داشته باش دختر.. چی شد که زندگیتون به ...

هزار بار رفتیم مشاوره برو تاپیک های قبلیم بخون من از سال ۹۷ توی نی نی سایتم هزار راه رفتم درست نشده 

هزار بار رفتیم مشاوره برو تاپیک های قبلیم بخون من از سال ۹۷ توی نی نی سایتم هزار راه رفتم درست نشده& ...

عزیزم خودت افسردگی داری؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738

مهریت رو اجرا بذار پدرش رو دربیار وظیفشه مهریت رو بده بچه هم مبارک خودش 

اون که نمیتونع نگه داره 

میده مامانش مامانشم خسته میشه اخرش میارش برا خودت

اگر سرزندگیت هم موندی مهریت قسط بندی کن و بگیر ازش

الهی💚  گاهی💛 نگاهی❤
مهریت رو اجرا بذار پدرش رو دربیار وظیفشه مهریت رو بده بچه هم مبارک خودش  اون که نمیتونع نگه دا ...

این آدم حساب بانکیش پر پول یم کیلو گوشت تو یخچال ندلریم بنظرت مهریه میده سر منو بیخ تا بیخ میبره

2706