2726
عنوان

ما گم شدیم !😔

| مشاهده متن کامل بحث + 33807 بازدید | 833 پست
ببخشید که اشک هایم قد تنهایی ام نیست تا حجم نبودنتان را پر کند. ببخشید که فقط جمعه ها به یادتان هستم ...

به نیت حاجات دل شما دوست عزیزم دعای فرج هدیه به اقا صاحب الزمان عج خوندم .حاجات دلت روا ان شاالله🤲🤲

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها لطف میکنین برای سلامتی بابام دعا کنید 

الهی بحق امام زمان عج الله تن‌پدرتون همیشه سلامت باشند 

وان شاءالله خداوند بهشون عمرباعزت وطولانی عطاکنند 

سالیان سال سایه ی سرتون باشند🤲

بنیت سلامتی پدر بزرگوارتون هدیه به امام زمان عج الله 

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🌸

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 

🍂‍ #تـــرک_نمــاز 🍂‍

پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله: 

هرگاه کسی نماز صبح را نخواند، فرشته ای از آسمان او را صدا می‌کند: «ای زیانکار»

و هرگاه نماز ظهرش را نخواند، فرشته ای به او می‌گوید: «ای خیانتکار»

و هرگاه شخص نماز عصر خود را نخواند، گوید: «ای بی دین»

و اگر نماز مغرب خود را نخواند، گوید: «ای کافر»

و اگر شخص نماز عشاء را ترک کند، گوید: «وای برتو که در تو هیچ خیر و منفعتی نیست.»

🌷‍

🔥 در جهنم یک وادی است که از شدت عذاب آن، جهنمیان هر روز هفتاد مرتبه از آن می‌نالند و در وادی، خانه ای از آتش و در آن خانه چاهی قرار دارد که در آن چاه تابوتی است و در آن تابوت ماری است که هزار سر دارد و در هر سری هزار دهان و در هر دهان هزار نیش است و این جایگاه کسانی است که نماز نمی‌خوانند و شراب می‌نوشند

وسائل الشیعه،ج۳ ص۳۱

‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم 
2728
انشالله عزیزم حاجت روا باشی گلم  این خوابا رو هرکسی نمبینه فقط بدون خیرش تا اخر عمرت‌ باهات هس ...

ممنون از دعای قشنگت چه دعایی قشنگتر ازاین ...

ان شاالله شما ودوستانتون هم خیر ببینید که تواین راه دارید تلاش میکنید وقت میزارید 

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

سلام حضرت مهربانی ، مهدی جان

شکر خدا که شما را دارم ...

شکر خدا که دلم خانه ی محبت شماست ...

شکر خدا که هر وقت بیقرار می شوم ، نام قشنگ شما بر زبانم جاری می شود ...

شکر خدا که در اوج ناامیدی با یاد شما سرشار از امید و ایمان می شوم ...

شکر خدا که فراق شما بزرگترین دلواپسی من است ...

شکر خدا که دعا برای سلامتی و ظهورتان ، تنها دعای من است ...

شکر خدا که ندیدنتان بزرگترین حسرت زندگی من است ...

شکر خدا که به مهر شما زنده ام

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

دستورالعمل معنوی آقای  آملی🍀

هر صبح که از خواب بلند شدی

وبه طرف کار روزانه میروی 

چند ثانیه وقت بگذار 

🍀وضو بگیر 

🍀19 بار بفرما "بسم الله الرحمن الرحيم "چون این آیه 19 حرف دارد 

بعد کار روزانه ات را شروع کن 

نتیجه وپاداش این کار چیست؟ 

🍀تطهیر میشوی 

🍀19 بار خواندن بسم الله الرحمن الرحيم آفات وبلیات جهنمی وشعله های جهنم بیرون دنیا را از شما دور میکند 

آنگاه شما ومحلی که هستید بیمه میشوید 

🍀🍀بیمه خدا 🍀🍀

🍀و بعد صلوات است که تعداد نداره.

فايده گفتن (بسم الله الرحمن الرحيم) در آغاز هر کاری  

‍ ✨آیت الله بهجت:

آيا ميدانيد فايده گفتن (بسم الله الرحمن الرحيم) در آغاز هر کاری چیست؟ 

اگر شما عادت كنيد كه در ابتداي هر كاري بسم الله الرحمن الرحيم بگوييد، فردا در روز قيامت وقتي نامه اعمالتان بدستتان داده مي شود قبل از آنكه آن را بخوانيد 

بسم الله الرحمن الرحيم ميگوييد و ناگهان مي بينيد كه همه گناهانتان از نامه اعمالتان پاك شده است. 

مي پرسيد چه شد ؟

در اين زمان ازطرف خداوند ندایی می‌آید که ای بنده، 

تو ما رابا نام رحمن و رحیم فرا

خوانده اي پس ما هم با تو مقابله به مثل كرده ايم و گناهانت را بخشیده ایم 

🔰

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  
سلام بچه ها لطف میکنین برای سلامتی بابام دعا کنید 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
سلام عزیزان خدا خیرتون بده   برای سلامتی و موفقیت بچه هام دعا میکنید ممنون میشم &nbs ...

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ان شاالله سلامتی و موفقیت فرزندانتان به حق آقا صاحب الزمان عج. 🤲

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

مرحوم حاج شیخ حسنعلى نخودكى مى فرمودند: (براى مسأله یك سال تمام به عبادت وریاضت مشغول شدم ودرخواست من این بود كه شرفیاب حضور حضرت ولى عصر (علیه السلام) شوم وسرمایه اى از آن حضرت بگیرم.

پس از یك سال، شبى به من الهام شد كه فردا در بازار خربزه فروشان اصفهان اجازه ملاقات داده شده است.

در اصفهان بازارچه اى بود كه تمام دكّانهاى اطراف آن خربزه فروشى بود وبعضى هم كه دكّان نداشتند خربزه را قطعه قطعه مى كردند ودر طبقى مى گذاشتند وخورده فروشى مى كردند.

فرداى آن شب پس از غسل كردن ولباس تمیز پوشیدن با حالت ادب، روانه بازار شدم. وقتى داخل بازار شدم از یك طرف حركت مى كردم واشخاص را زیر نظر مى گرفتم ناگاه دیدم آن دُرّ یگانه عالم امكان، در كنار یكى از این كسبه فقیر كه طبق خربزه فروشى دارد نزول اجلال فرموده است.

مۆدّب جلو رفتم وسلام عرض كردم. جواب فرمودند وبا نگاه چشم فرمودند: (چه مى خواهى؟)

عرض كردم: (استدعاى سرمایه اى دارم).

آن حضرت خواستند جندك (پول خورد آن زمان) به من عنایت كنند.

من عرض كردم: (براى سرمایه مى خواهم).

پس از پرداخت آن خوددارى فرمودند ومرا مرخّص كردند.

وقتى به حال طبیعى آمدم فهمیدم كه هنوز قابل نیستم. لذا یك سال دیگر به عبادت وریاضت به منظور رسیدن به مقصود مشغول شدم.

پس از آن روز گاهى به دیدن آن مرد عامى خربزه فروش مى رفتم وگاهى به او كمك مى كردم. روزى از او پرسیدم: (آن آقا كه فلان روز این جا نشسته بودند چه كسى هستند؟)

گفت: (او را نمى شناسم، مرد بسیار خوبى است گاهگاهى این جا مى آید وكنار من مى نشیند وبا من دوست شده است. بعضى از اوقات كه وضع مالى من خوب نیست به من كمك مى كند).

سال دوّم تمام شد باز به من اجازه ملاقات در همان محلّ عنایت فرمودند. در این دفعه آدرس را مى دانستم، مستقیماً به كنار طبق آن مرد رفتم ودیدم حضرت روى كرسى كوچكى نزول اجلال فرموده است.

سلام عرض كردم. جواب مرحمت فرمودند وباز همان چند جندك را مرحمت فرمودند ومن گرفته سپاسگزارى كردم ومرخّص شدم.

با آن چند جندك مقدارى پایه مهر خریدم ودر كیسه اى ریختم وچون فنّ مهر كنى را بلد بودم هر چند وقت، كنار بازار مى نشستم وچند عدد مهر براى مشتریها مى كندم، البته بقدر حدّاقلى كه به آن قناعت مى شود، واز آن كیسه كه در جیبم بود پایه مهر بر مى داشتم بدون آنكه به شماره آنها توجّه كنم.

سالهاى سال كار من موقع اضطرار استفاده از آن پایه مهرها بود وتمام نمى شد ودر حقیقت در سر سفره احسان آن بزرگوار مهمان بودم). 

✍️ملاقات علماء بزرگ اسلام با امام زمان علیه‌السلام‌ . واحد تحقیقاتی گل نرگس (عج)

تبیان

@saatibarayagha

2706