عنوان

ما گم شدیم !😔

| مشاهده متن کامل بحث + 33807 بازدید | 833 پست

📌 *امام زمان قرآن ناطق است*

📌 *اگر با قرائت قرآن کسل می شوی* 

*اگر با قرآن نمیتوانی رابطه برقرار کنی*

*اگر هر روز قرآن نمیخوانی*

📌 *شک نکن که با ملاقات امام زمان نیز کسل خواهی شد و نخواهی توانست با او ارتباط برقرار کنی*‼️

📌 *اگر هر روز اللهم کن لولیک می خوانی و صدها کلیپ مداحی گوش میکنی ولی حال قرآن خواندن نداری باید احساس خطر کنی*‼️

📌 *چون آن شخصی که در ذهنت امام زمان میخوانیش، امام زمان نیست، توهم و خیالات است*‼️

📌 *زیرا امام زمان قرآن ناطق است، مجسمه قرآن است، اصل قرآن است.*

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
عزیزم یه خاطره واست تعریف کنم من بچه که بودم ۹سالم بود میخواستم نماز بخونم یه نامه نوشتم براامام زما ...

عزیران امضای این کاربر رث بخونید خواب امام‌زمان رو دیدن 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2728

💚سلام امام زمانم💚

هر صبح، 

به شوق عهد دوباره با شما 

چشمم را باز میکنم🌿

#عهدمیکنم‌باشما،

هر روز که می‌گذرد،

عاشقانه تر از قبل 

چشم به راهتان باشم...🧡

✨السَّلاَمُ عليكَ يا وَعْدَ اللهِ الَّذِى ضَمِنَهُ✨

الّلهُمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّکَ‌الْفَرَج

🌹🍃🌹

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم 

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
عزیزم یه خاطره واست تعریف کنم من بچه که بودم ۹سالم بود میخواستم نماز بخونم یه نامه نوشتم براامام زما ...

خوشبه سعادتت 😭

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
سلام بچه ها لطف میکنین برای سلامتی بابام دعا کنید 

سلام عزیزم به نیت سلامتی و شفای کامل پدرتون🤲

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

♦️راهی برای گناه نکردن :        

امان نامه از گناه ...

🌿امیــرالمـومـنین فرمـودند:

هر کس نماز صبح را بر پا دارد و پس از نماز در جایش بنشیند و 

سوره توحید را یازده مرتبه قبل از طلوع خورشید قرائت کند، 

آن روز مرتکب گناه نمیشود، هر چند شیطان به سوی او طمع کند.

📚«ثواب الاعمال، صفحه 341»

سلام بچه ها لطف میکنین برای سلامتی بابام دعا کنید 

به نیت سلامتی پدر عزیزتون دعای فرج هدیه به اقا صاحب الزمان عج خوندم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2706