2726

منم ☹

تو هم دلیل بیقراری منی ،هم آروم و قرارمی :) 🥲🍭قربان بودنت بروم 🙂🫂 من سرما زده را گرم در آغوش بگیر ب هوای بغلت بود ک سرما خوردم ☻ از قشنگ ترین دیالوگا = مایکی : مهم نیست چقدر از هم دور باشیم ما هیچ وقت از هم جدا نمیشیم♡میدوریا:ارزو ها میتونن واقعی بشن ♡کانکی : ب هیچکس اعتماد نکن شیطان هم یه زمانی فرشته بود ♡ جیرایا:هر جا کسی به تو فکر میکنه اونجا خونه ی تو هستش ♡ایتاچی: مواقعی وجود داره ک مردم باید انتخابای دردناک انجام بدن ♡🤍 انگیزشی ترین جمله : _چرا تو ؟؟ _چرا تو اما واتسون؟؟؟ +چون ارزشش رو دارم 😌 افتخار میکنم که یک دخترم ✌️😎اگه هدفت تو رو از مردم جدا میکنه پس تنها بمون 🚶‍♀️( امضای خودمه دوست دارم چرت و پرت بنویسم 😂😔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اروم باش عزیزم یه امتحان چیه مگه تو خوندی خب اینکه استرس ندارع نترس اروم باش یه لیوان آب خنک بخور یکم آب بزن ب صورتت و سعی کن دیگ بخابی

در گذرگاه زمان خیمه شب بازی دهر روز ها با همه تلخی و شیرینی خود میگذرند عشق ها می میرند رنگ ها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه تلخ و چه شیرین دست ناخورده به جا می مانند ...

نگران نباش گلم منم نهمم . تا وقتی هی ب خودت استرس بدی هر چی بخونی فک میکنی خوب نخوندی یا یاد نگرفتی قشنگ اروم باش و با دقت بخون نمونه هم از گوگل دان کن

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

باید هم استرس داشته باشی ،شما باید طول سال درس میخوندی و این چند روز هم مرور میکردی و تست میزدی نه اینکه با این سن تو نی نی سایت باشی

تلخ ترین خداحافظی ، فشردن دستان بی جان پدرم بود
مام جای شما بودیم اینقد حرص میخوردیم و استرس داشتیم ولی بخدا ارزششو نداره همه اتون همون رشته ای که د ...

من خودم میخام برم طراحی دوخت . ولی خب بعضی اوقات ترس میگیره منو چی بشه چی نشه 🤕

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
باید هم استرس داشته باشی ،شما باید طول سال درس میخوندی و این چند روز هم مرور میکردی و تست میزدی نه ا ...

وا این چه طرز حرف زدنه اتفاقا من کل طول سال تحصیلی رو مدرسه رفتم و درس خودم و امتحانات نوبت اولم حضوری دادم و مگه کنکوری که تست بزنم😑😐

من خودم میخام برم طراحی دوخت . ولی خب بعضی اوقات ترس میگیره منو چی بشه چی نشه 🤕

اصلااا استرس نداشته باش قبول میشی شک نکن مگه اونایی که انجام دادن چی داشتن که تو نداری با این استرس ها فقط خودتونو از بین میبرید یه لحظه به سال آخر ابتدایی تون فکر کنید چقدر نمره هاتون براتون مهمه الان اصلا یادشم نمی افتین

2706