2726
عنوان

بیایدبراتون توحیدبخونم💕❤

385 بازدید | 117 پست

سلام

امیدوارم همگی حاجت روابشید

میخام بازهم امشب قبل از خواب از خدا اول براحاجت روایی بقیه دعاکنم بعد براخودم و خانوادم❤

الهی که دلتون روشن باشه به نور خدا😍

پست بزارید توحید بخونم براتون مهربونا💕

برا منم دعاکنید بادل های مهربونتون❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برا من بخون لطفا زندگیم درست بشههه همسرم زنگ بزنه

این عزیزم الان که داری امضا مو می خونی برا خوشبختیم یه صلوات یا یا ایات کرسی بخون اگه خوندی بهم بگو منم برات می خونم🥰من ان دختر نبستم که وقتی که خیابون راه میرم میگن این با من بوده من ان دختری هستم وقتی تو خیابون راه میرم میگن کاش مال من بود😍

منو برام بخون خیلی گرفتارم خیلی تحت فشارم برای روحم و ارامشم بخون😢✨💙به نیت فائزه مرسی:)

جان مادراتون لایک نکنین. من فکر میکنم خبر مرگم جمابمو دادین میام میبینم لایک کردین اصلا ی حالی.   

خدا دلتو شاد کنه

غم و مریضی ازتون دور کنه

برای دل ماهم برای سلامتی مون دعا کن لطفا 

ممنون

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

زهرام برامن نیخونی اخلاق بابام درست بشه🥺

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫
2706