2703
2553
عنوان

شما هم متوجه شدید یه مدته

| مشاهده متن کامل بحث + 6005 بازدید | 223 پست
آخ دقیقاً 😂😂😂

دیدی شاباش هزاری و پنجی اینا باش داده بود میگفت هیچ وقت نمیزاره جیبم خالی بشه 😂😂😂

کاشف دلخوشی های کوچک ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
دیدی شاباش هزاری و پنجی اینا باش داده بود میگفت هیچ وقت نمیزاره جیبم خالی بشه 😂😂😂

وای اینا دیگه کین آخه

کم مونده از دستشویی شوهرشون عکس بزارن کی باکلاس تر ریده 🤦🏻‍♀️😂

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسه تو لب تاب بودم منم رو رخت خواب کنار نی نی  دراز بودم خواستم بلند شم عکس بگیرم بفرستم خوب گ ...

ممنون قربونت برم به خوشی بپوشی مبارکت باشه .قدم نی نی هم خیر باشه انشالله براتون 

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم
2456
وای اینا دیگه کین آخه کم مونده از دستشویی شوهرشون عکس بزارن کی باکلاس تر ریده 🤦🏻‍♀️😂

من دیدم عکس ی افتابه بود بعد نوشته بود قربونت برم اقایی که لختت فقط من و این افتابه دیدیم 😂

کاشف دلخوشی های کوچک ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

امروز حالم بد بود تاپیک زدم حالم بهتر شد یکم .ممنون از دوستای نی نی سایتی 

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم
متشکرم . ممنونم بابت دعای خیرت . همچنین برا تو یه زندگی سلامت و شاد.

سلامت و تندرست باشی عزیزم🙏🙏🙏🙏

2714
پربازدید شدی

نه بابا نمیخام پربازدید بشم که فقط اومدم یکم دلم واشه 

ن گلم نمیگم میخواین پربازدید شین میگم پربازدید شدین رف 🥰

اها.کاشکی حال دل خیلیا خوب بشه 

2706