2297

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصل دوخت الگوی بالا تنه و پایین تنه هست 

تو اینستا سرچ کن 

یا کلیپای سیما عمرانی 

رو ببین

جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم .......................................تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم😐✋🏻👩🏻‍🦱من‌بلدنیستم‌ازآدمامتنفربشم‌فقط یه‌روزصبح‌که‌ازخواب‌بیدارمیشم‌اون آدم‌دیگه‌برام‌هیچ‌اهمیتی‌نداره...🤏🏼↝ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2306

اینکه فقط دامنه و دوتابند 😐

جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم .......................................تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم😐✋🏻👩🏻‍🦱من‌بلدنیستم‌ازآدمامتنفربشم‌فقط یه‌روزصبح‌که‌ازخواب‌بیدارمیشم‌اون آدم‌دیگه‌برام‌هیچ‌اهمیتی‌نداره...🤏🏼↝ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2050

دامن کلوش رو سرچ کن بیاد 

شما خیاطین،یه سوال دارم برای یه بلوز میخوام پارچه بخرم اندازه ی قد بلوز پارچه بخرم‌کافیه آستین ش هم‌ ...

نه عزیزم قد لباس +قد آستین ۶۰سانت واسه بلوز‌فکر کنم بس باشه ۲۰تا هم استین

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات