2204

یکی همینجا گفت برای حاجت روایی یه نخ آبی بردار ۷ روز یس بخون ۷ تا گره بزن

بعد روز ۸ ام به بعد هر روز که میخونی گره ها رو باز کن

مجربه؟؟؟ کسی شنیده؟

جالب باید باشه

الان یکی گف با صلوات حضرت زهرا حاجت گرفته منم میخام امتحان کنم

(حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم

ابی یا سبز اخر؟؟من با سفید انجام دادم حاجت نگرفتم۰🤕

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش                                 راه آسمان همیشه بازاست ..‌‌‌‌.❤                                               اگر هیچکس نیست خداکه هست🌿

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
جالب باید باشه الان یکی گف با صلوات حضرت زهرا حاجت گرفته منم میخام امتحان کنم

چجوریاس؟

منم شنقدم ولی سخت بود فک کنم ۵۲۹مرتبه پشت سر هم و بدون فاصله 

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔مشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است...سیده آیدا م 💚دختری با چشمان سبز اقیانوسی 💚چند دقت پیش با یه خانومی حرف میزردم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏
2050
چجوریاس؟ منم شنقدم ولی سخت بود فک کنم ۵۲۹مرتبه پشت سر هم و بدون فاصله 

آره حدودا... تا 3 روز

(حتی ایماناتونم بوی گناه میده.)از بدا نترس چون میدونی چقدر بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقدر بدن... شما هرچقدرم کوچیک باشی خدا واسه همه به یه اندازه بزرگه.. من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم🙃اینجا میاین دبیرادبیات نشید هی غلط املایی بگیرید چون خیلی رو مخید. این آخرین سیمکارت از خاندان مادری بود ک تونستم دوباره باهاش ثبت‌نام کنم. فحش نده ک فحش ندم تا باز نترکم.از 97 عضوم ولی 98 بار ترکیدم فقط خط شوهرعمم مونده ک باهاش ثبت‌نام کنم
توضیح میدی چجوری

بزن گوگل صلوات حضرت زهرا 521 بخون تا 3 روز. ینی روزی 521

چیزی که من شنیدم: نخ سفید برمیداری به هر مبین رسقدی ۱ گره میزنی که کلا میشه ۷ تا ، بعد نخو میذاری لای قرآن تا وقتی که حاجت بگبری بر نمیداری. بعد حاجت روایی مینداریش تو آب روان

میشه به خدا بگین بازم نگاهم کنه؟ آخه من جز اون کسی رو ندارم😔تو زندگی گاهی پشیمونی فایده نداره حتی خود خدا هم دیگه باهات کاری نداره
عزیزم تاپیکشو داری ؟ بیشتر توضیح میدی باید چیکار کنم ؟ نخ سبز باشه یا آبی ؟

قبل از شروع سوره یس ۱۰۱ مرتبه ایه ۹ سوره یس و بعد شروع میکنین به خوندن سوره یس سوره یس هفت مبین داره که به هر مبین رسیدی گره میزنی و حاجتت رو میگی و کلا میشه ۷ گره بعد از پایان سوره یس و اتمام گره ها نخ رو میزاری لای قران سوره یس و بعد از حاجت گرفتن ان شاءالله نخ رو میزاری آب جاری

میشه به خدا بگین بازم نگاهم کنه؟ آخه من جز اون کسی رو ندارم😔تو زندگی گاهی پشیمونی فایده نداره حتی خود خدا هم دیگه باهات کاری نداره
2051