2737
2739
عنوان

بنظرتون الان ی چیزی براش بفرستم ؟

329 بازدید | 24 پست

خیلی خیلی مغروره از اقوامه چندین ساله عاشقش بودم ی طرفه تا ک بعد مدت ها پارسال بهش گفتم ک دوستش دارم و همه احساسمو گفتم اما اون خیلی بد برخورد کرد گفت تا صد سال تو رو نمیگیرم گفت دور بر من پیدات نشه بعد اون من شمارشو حذف کردم هیچوقت سراغشو نگرفتم  ولی بازم عاشقش بودم تا که خواهرش چند مدت پیش فوت کرد اقوام نزدیکن ی هفته تو مراسمش بودم خیلی به خانوادش کمک کردم و دست کمکشون بودیم ما دخترای فامیل تو همون مراسم بهم میام داد و ازم معذرت خواهی کرد گفت 

مث خواهرمی و ببخش و من جوابشو ندادم چند بار هی پیام داد بهش گفتم باشه مهم نیس ک دیگه پیام نده دو سه بار حضوری معذرتخواهی کرد ولی من همچنان باهاش سرد بودم مگه ک اون باهتم حرف میزد سرد جوابشو میدادم  ایام عید هم چند روز ی جا جمع بودیم خانوادگی من باهاش بهتر بودم امل نشون ندادم ک هنوز دوستش دارم ولی اون خیلی باهام خوب بود خواستن با ماشین برن دور بزنن فقط ب من گفت بیا بریم و ...  ولی باز ن من شماره اونو ذخیره کردم ن اون شماره منو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

( البته اون ذخیره کرده بود چون من سیو نمیکردم از لج من پاک کرد )  حتی به ی بهونه ای پیج اینستامو گرفت ولی بالوم نکرد اما پستیم که در مورد خواهش بودو لایک کرد   بچه ها هنوز عاشقشم دیوانه وار  لطفا نصیحت نکنین   فقط ی سوال میپرسم من چندین ماهه اصلا نرفتم طرفش چون غرورمو خورد کرد اما اون خیلی سعی کرد بعد اون وقت ک حداقل عادی و مثل دوتا اشنا باشیم ک من نبودم باهاش    الان خیلی زده ب سرم برم تو اینستا ی کلیپ با موضوع غیر عاشقانه براش بفرستم  شاید تونستم کم کم بهش نزدیک شم 😔 البته ممکنه باز مغرورانه رفتار کنه از این میترسم 

2738

یکم دیگه بی محلی کن و مغرور باش تا کلا جذبت بشه و خودش پیشنهاد بده اگه تو هی بری طرفش دیگه سمتت نمیادا بذار اون بیاد بذار ترس از دست دادنتو داشته باشه بذار حس نکنه تو همش هستی و هر وقت دوس داره بیاد هروقت دوس داره بره

آتنا تایپ ￸نویسنده دکتر آینده 
ادبیاتتون درست نیست ولی چرا ؟   اگر برا اینی ک ابراز علاقه کردم من ۱۰ ساله عاشقشم بعد ۱۰ سال اب ...

خوب کردی عزیز دلم ولی دیگه نکن

بهت پیشنهاد میکنم حتما کلیپای محسن محمدی نیا توی اپارات درمورد عشق یکطرفه را تبدیل به دو طرفه کنیم نگاه بکن و درمورد ابراز علاقه دخترا هم فیلم گذاشته حتما ببین

آتنا تایپ ￸نویسنده دکتر آینده 
اگه دوست داشته باشه میاد خاستگاریت پس خودتو درگیر رابطه ای ک تهش هییچی نیس نکن

دوستم ک فکر نونم داشته باشه گفتم شاید با بی محلی عاشقم شه ک ی کم اومده طرفم اما ن د  حدی ک بخوادم حالا گفتم غیر مستقیم هی باهاش ازتبلط بگیرم شاید پا ب پام اومد تا وقتی ک وابسته بشه یهو ولی میترسم باز پیش خودش فکر کنه و بگه ک این دختر عرور نداره

2706