سلام دخترم 3.5 ماهس 2-3 مرتبه شیر خشک رو اوایل تولدش بهش دادم با شیشه نخورد......فکر کردم طعم شیرخشکو دوست نداره 2-3 مدل شیرخشک عوض کردم بی فایده بود دیگه امتحان نکردم تا دیروز که شیر خودمو دوشیدم تو شیشه ........شیشه نمگیره برای مواقع ضروری که باید جایی برم میخوام حتماً شیرمو بدوشم و تو شیشه بزارم که بهش بدن چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟ سرشیششم مدل سینه ارتودنسی مارک بیبی لند هست
با قاشق چای خوری یا سرنگ هم نمیخوره؟
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من که نتونستم !!! ولی فاصله شیردهی هام بین دو تا چهار ساعت بود تو این فاصله میرفتم بیرون همین! نمیدونم چرا بعضی بچه ها قبول نمیکنن شیشه رو ...........شیر خشک رو که اصلا لب نمیزد!
اگه سرشیشه ایرانی کوچیک بگیرین میخوره داروخانه داره اما ریسک اینم به جون بخرید که بد سینه بشه چون عادت کنه لذت میبره و سینه واسش سخت میشه مثل آرتین من
ساخت انواع تزیینات نمدی پاپوش نوزاد وکودک،تزیینات اتاق،آشپزخانه http://zhivaar.shopfa.com/