2328
2330

یه سری اسمشو میزارن کارما

یه سری تقاص

شده براتون؟ من ولی اکثر کسایی که بهم بدی کردن هیچیشون نشده😂

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051

والا خوبی کردیم پ چرا زرت و زرت داریم بدی میبینیم

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡

بله معتقدم آدما نون دلشونو میخورن.

البیته که شما از زندگیشون خبر نداری. همینجا ببین چقدر مشکل خیت تو زندگیا که یه عده حتی خانواده ها هم نمیدونن

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ماشالا عدالت دنیا😂

دنیا اگه عدالت داشت دختر بکارت نداشت

دنبال عدالت نباش که یه نوزاد فقیره کره لاله کوره

یه‌نوزاد خشگل‌پولدار سالم

یکی‌تو‌ایرانه یکی تو سوئد المان ایسلند

بله معتقدم آدما نون دلشونو میخورن. البیته که شما از زندگیشون خبر نداری. همینجا ببین چقدر مشکل خیت ت ...

درسته مشکل دارن ولی میان به من و شما بدی میکنن توجیهی نداره

چون زندگیشون بده مجازن بدی کنن؟

نه اعتقاد ندارم خدا شاهده من هیچوقت کاری به کسی ندارم تو زندگی دیگران سرک نمی کشم همیشه سعی میکنم کم حرف بزنم تا یهو دل کسی نشکنه ولی هیچوقت طعم خوشبختی و خوش شانسی رو نچشیدم با چشم خودم دیدم اونایی که بدجنس و حسودن و بدخواه دیگرانن راحت دل میشکنن راحت قضاوت میکنن خیلی زندگی خوبی دارن 

وقتی مدرسه میرفتم بعضی از معلامون که ازدواج نکرده بودن بعضی از همکلاسیام بهشون میگفتن ترشیده ولی من هیچوقت نگفتم حتی تو ذهنم 

بعد همه اونا تو سن 20  سالگی ازدواج کردن و من هنوز مجردم تقاص چیه کارما کدومه 

نه اعتقاد ندارم خدا شاهده من هیچوقت کاری به کسی ندارم تو زندگی دیگران سرک نمی کشم همیشه سعی میکنم کم ...

دقیقا منم مثل خودتم

جالبه میگفتن خوب باش تا برات خوب بیاد

الان دارم میبینم دخترایی که همشون بد بودن ازدواج کردن دختر خوبا تنها موندن