2703
2553

نمیدونم درجریانید یا ن نامزدم خیییییلی عوض شده خیلی 

دیروز تا از راه رسیده دیدمش میگه ی قرون پول ندارم 

امروز رفتم سر گوشیش دیدم همه پیام هاش رو پاک کرده حتی دایرکت های اینستا 

بعد شماره ی نفر رو به اسم مرد سیو کرده بود ولی پروفایلش عکس دوتا دختر بود حتی یکی از شماره هایی که ب همون اسم سیو کرده بود رو مسدود کرده بود 

بعد تو گالریش دیدم رفته ی عالمه سیگار و ی چیزایی که نمیدونم چی بود خریده بود عکس انداخته بود .نکنه معتاد شده باشه عقل نداره 

حتییییی رفته از مسدودی های اینستای من عکس گرفته(عکسایی که من مسدود کرده بودم.پسر بودن)

واقعا مغزم نمیکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بیشتر وقت بذارید رو شناخت همدیگه 

مشاور هم برید

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2714

فکر کنم میدونه تو به گوشیش سرک میکشی 

که عکس سیگار و اینا گرفته 

میخوای چیکار کنی رابطه آتون رو درست کن بجای فضولی تو گوشی همدیگه

کاربر ده ساله هستم‌.بعد مدت ها برگشتم..خوش برگشتم ..قدمهای مبارکت رو قربون 
چند ساله باهمیم دیگه چقدر وقت بزارم 

خب پس اطلاعات بیشتر بده بهمون🙊من نفهمیدم چجوریه

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
خب ببین حتما با مشاور درمیون بذار،اگه فرد خیلی معتمدی هم هست باهاش مشورت کن.بهتره بیش تر همو بشناسید

من موندم برای چی باید بره از کسایی که مسدود کردم عکس بگیره

یا برای چی ی نفر رو ب اسم مرد سیو کرده پروفایلش دختره

2706