2297
عنوان

بخاطر دخترم خیلی گریه کردم

1512 بازدید | 111 پست

فجیع شلوغه خیلی اذیتم میکنه گاهی ب گریه میندازه منو انقد اذیت میکنه گاهی میزنمش یا سرش داد میزنم شبا تاصبح زاز زار بالاسرش گریه میکنم عذاب وجدان میگیرم تا پتو از روش میکشه از خاب میپرم انگار وحی میشه بهم روشو میکشم از عذاب وجدان نمدونم چکاکنم صب باز اذیتم میکنه باز همون اوضاعمون....۲سالشه چطو میتونم خودمو کنترل کنم من مامان بدی ام نمیخاسم اینجور باشم 

عیبی نداره خودتو ناراحت نکن

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ای خواهر تا گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود..

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2306

شما لطف کن شبا بگیر بخواب که صبح برا بچه اعصاب داشته باشی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

عزیزم ناراحت نباش خب همه اینجوری ان مخصوصا اگه بچه فضول داشته باشی خیلی عادیه اتفاقا این رفتارت مشخصه که بچتو خیلی دوست داری اونم مطمئن باش خیلی دوستت داره چندسال دیگه هم عاقل تر و بزرگ تر میشه فضولی هم نمیکنه

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2050

عزیزم‌راه های کنترل خشم‌و گفتگوی موثر با بچه رو یاد بگیر یا از راه وبینارهای آنلاین یا مشاوره حضوری

بچهه ۲ ساله خیلی کوچیکه.

دختر منم ۲ سالشه تمام وقتم‌در طول روز باهاش سپری میشه ولی خونه م هم‌مثل بازار شام هست کل وسایلش کمف خونه ریخته ست ولی چه میشه کرد الان واقعا درکی از جمعوجور کردن نداره

فقط اومدم بگم خدا لعنتت کنه که میزنیش پسر منم۲ سال و ۷ماشه بی تربیت ترین و بیش فعال ترینه.باردارم هستم.شوهرمم هزارتا مشکل داره.ولی عمرا دست رو طفل بلند کنم.گریه کردنت به درد خودت میخوره

دخترم،شیرین ترین لحظه عمرم وقتی بود که تو رو از بخشnicu آوردمت خونه!

نه دخترت دیگه ۲ سالگیش رو دوباره تجربه میکنه نه شما دوباره این سن دخترت رو میبینی پس بذار هرچی دلش میخواد شیطنت کنه(البته تا جایی که ممکنه محیط رو براش امن کن تا خطر نداشته باشه)

خونه تمیز میشه، فرشا شسته میشن اما دخترت دیگه به این سن برنمیگرده 

بذار با شیطنت هاش چیزای جدید یاد بگیره و کشف کنه

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم ...! :) goftino.com/c/0J0xHX
2051