2297

بعدش خیلی کم میشه بنظرم من خودم 25سالمه امسال اصلا خواستگار نداشتم حالا دخترای 130یا 14ساله می بینم نامزدم همه

....

خیرقبول ندارم

با احمق بحث نمی کنم و می گذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند..( جرأت کنید زشت باشید! اگر موسیقی بد را دوست دارید، رک و راست بگویید.خود را همان که هستید نشان دهید. )

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
2050

اونا بچه اند 

و خانواده های نادانی دارند

اگر یه خانم در حال رشد و پیشرفت باشه بعد ۲۵ شاید تعداد خواستگاراش کم تر باشه ولی کیفیت خواستگار ها بشدت بهتره

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم
از من کیفیت ندارن 

شرایط خودتون رو بهتر کنید

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم
من دیگه متاسفانه نمی تونم ازدواج کنم

یعنی چی

2051