2410
2553
عنوان

عاغاا فرهنگیان از رشته جربی چ رتبه ای میخواد؟؟☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 99 پست
منم توی تجربی بخوام زیر ده هزار شم باید روزی ده ...۱۲ ساعت بخونم نمیدونم چ جوری با این افسردگی شدید ...

خب عزیزم قطعا اول باید درمان شی و بعد شروع به خوندن کنی که بتونی با تمرکز و آرامش و انگیزه شروع کنی به درس خوندن و ایشالا که چیزی که میخوای دربیای

من دبیری زیست میخونم بالا ۷هزار تو کلاس نداریم

اها ورودی چه سالی هستید ؟

پشیمون نیستید چرا نرفتید پیراپزشکی ؟!

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
۱۴۰۰  خواهر دوقلوم رفت پیراپزشکی  نه اون پشیمونه نه من چون هردو طبق علاقه امون پیش رفتی ...

چ جالب موفق باشید 🤍🌱

الان یکی ک منطقه ۳هست با چ رتبه ی حدودا پیرا قبول میشع دانشگاه تیپ ۲,۱برا کنکور امسال 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
چ جالب موفق باشید 🤍🌱 الان یکی ک منطقه ۳هست با چ رتبه ی حدودا پیرا قبول میشع دانشگاه تیپ ۲,۱برا کن ...

ممنونم همچنین

حقیقتش چون ظرفیت پزشکی و فرهنگیان زیاد شده

پیراپزشکی قبولیش راحت تره

اما خب پرستاری حدودی بگم زیر۸هزار

البته بومی بودن هم مهمه

مثلا من تو کارنامه سبزم پرستاری شهید بهشتی نیاوردم اما ی تهرانی با رتبه ۸هزار اورده بود

ممنونم همچنین حقیقتش چون ظرفیت پزشکی و فرهنگیان زیاد شده پیراپزشکی قبولیش راحت تره اما خب پرستاری ...

دقیقا ولی کاش حقوق دانشجو معلما ،بیشتر میشد 😂تازه الکی کم میکنن ،خوابگاه بری بیشتر کسر میشع 

خدایی کنکور ۴۰۰تجربی سخت بود خسته نباشید !یاد زیست میوفتم بدنم مور مور میشع

2714
دقیقا ولی کاش حقوق دانشجو معلما ،بیشتر میشد 😂تازه الکی کم میکنن ،خوابگاه بری بیشتر کسر میشع  ...

برا همین حقوق کلی حرف بارمون میکنن🤣اره کسریات بی خودی زیاد هست

ممنکنم عزیزم

انشاءلله ک شماهم ب خواسته اتون برسید 

برا همین حقوق کلی حرف بارمون میکنن🤣اره کسریات بی خودی زیاد هست ممنکنم عزیزم انشاءلله ک شماهم ب خو ...

چی بگم والا 😂

خوشحال شدم 

برای فیزیو چی؟! 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
خب عزیزم قطعا اول باید درمان شی و بعد شروع به خوندن کنی که بتونی با تمرکز و آرامش و انگیزه شروع کنی ...

گلی دوستت ک خواهرش دندون قبول شدع بود اون دندونه چ جوری خونده بود؟؟؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
من تجربی تا ۴۰هزار دیدم قبول شده بدون سهمیه باید ببینی منطقه ای که هستی چقدر میخواد

یکی دیگ از بجه ها ک میگفت من دبیری زیست میخونم بالاتر از هشت هزار تو کلاسمون نبست☹

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2706