2297

با اون تابه قلبی درست کردی ؟😍

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کوچولوی من یارا خانوم قشنگم خوش آمدی . امیدوارم بتونم مادر خوبی برات بشم.  من و بابا خیلی دوستت داریم و مشتاقانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم هزار تا بووووس به کله ت😍😍😍😍

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
اره یادته؟ 🥰 حالت چطوره عشقم

مرسی عزیزم 

دستت طلا هنرمند 

خوبم تهوع دارم هنوز هرچی میخورم بالا میارم 

اما امروز خوب بودمانگار داره علایمم کمتر میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کوچولوی من یارا خانوم قشنگم خوش آمدی . امیدوارم بتونم مادر خوبی برات بشم.  من و بابا خیلی دوستت داریم و مشتاقانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم هزار تا بووووس به کله ت😍😍😍😍
مرسی عزیزم  دستت طلا هنرمند  خوبم تهوع دارم هنوز هرچی میخورم بالا میارم  اما امروز ...

قربونت برم

وای من که تا موقع زایمان اتاق عمل بالا اوردم😂🤚🏻

قبل بیرون اومدنش اخرین لگدشم خانم زد به ما بعد اومد بیرون🤣

چیزای خنک بخور تهوع کم میکنه

قربونت برم وای من که تا موقع زایمان اتاق عمل بالا اوردم😂🤚🏻 قبل بیرون اومدنش اخرین لگدشم خانم زد ...

مرسی مهربونم  دعا کن به سلامتی بگذره شش ماه خیلی زیاده منم صبرم کمه دوس دارم زودتر ببینمش اصلا نمیدونم دخمل یا پسر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی مهربونم  دعا کن به سلامتی بگذره شش ماه خیلی زیاده منم صبرم کمه دوسر آرم زودتر ببینمش اصلا ...

دقیقا حالتو درک میکنم ادم دوست داره زودتر چهره اش ببینه

براش نامه بنویس این مدت

هرچی باشه جونت بهش وصل هست عشقت میشه

دقیقا حالتو درک میکنم ادم دوست داره زودتر چهره اش ببینه براش نامه بنویس این مدت هرچی باشه جونت بهش ...

😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050