2733
2734
عنوان

کیا با سرم igiv باردار شدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6281 بازدید | 51 پست
شما هم اهوازی پس. من دکتر زنانم دکتر شجاعی بود و زیر نظر رجایی هم بودم . سرم خیلیییییی تاثیر داره بز ...

آدرس دکتر شجاعی کجاست؟

من قبلاً دکتر سیما طاهرپور بودم 

حالا اومدم دکتر نقاب چون میگن کارش تو سقط مکرر عالیه 

من الان یک هفته ست سقط کردم حالم خیلی داغونه تمام داروها رو هم دکتر گفت ادامه بده 

آمپول و قرص و همه چیز رو دارم میخورم 

بنظرتون چقد باید ادامه بدم بعد باردار بشم

نقاب متخصص نازایی هست نه سقط مکرر. دکتر شجاعی تخصص ش سقط مکرر و بارداری های پرخطر هست

خودمم دنبال یه دکتر سقط مکرر می‌گشتم 

ممنونم که جوابم رو میدی بخدا اینقدر ناراحتم که حد ندارن خوب که ب کسی بارداری هام رو نمیگفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدرس دکتر شجاعی کجاست؟ من قبلاً دکتر سیما طاهرپور بودم  حالا اومدم دکتر نقاب چون میگن کارش تو ...

نه نه نقاب برای سقط مکرر خوب نیست من پیشش رفتم قبلا 

دکتر کبری شجاعی خ میهن شرقی مجتمع پزشکی رویال هست روبه روی آزمایشگاه نرگس 

درکت میکنم عزیزم سقط آدم رو داغون می‌کنه جسمی و روحی 

من از دکتر شجاعی فوق العاده راضی بودم روزانه هم پذیرش داره باید ۴ اونجا باشی 

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
خودمم دنبال یه دکتر سقط مکرر می‌گشتم  ممنونم که جوابم رو میدی بخدا اینقدر ناراحتم که حد ندارن ...

دارو ها رو باید با توجه به آزمایش هات ادامه بدی یا قطع کنی. حق داری عزیزم توکلت بخدا باشه بدنت رو تقویت کن آزمایش هاتو کامل کن زیر نظر دکتر شجاعی برو مطمینم نتیجه میگیری. خیلی ها با شرایط من و تو پیش دکتر شجاعی بارداری سالم داشتن من که خودم واقعا امیدی نداشتم بتونم بارداری مو به انتها برسونم ولی اول خواست خدا بعدش مدیون دکتر شجاعی ام

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
2731
دارو ها رو باید با توجه به آزمایش هات ادامه بدی یا قطع کنی. حق داری عزیزم توکلت بخدا باشه بدنت رو تق ...

ممنونم عزیزم... 

چشم حتما پیشش میرم 

امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید 🙏 

دارو ها رو باید با توجه به آزمایش هات ادامه بدی یا قطع کنی. حق داری عزیزم توکلت بخدا باشه بدنت رو تق ...

ببخشید دوباره مزاحمتون شدم

خواستم ببینم شما وقتی باردار شدین شروع کردین ب سرم زدن؟ یا از قبل از بارداری سرم رو زدین؟

سلام عزیزم سرم IGIV دارویی هست برای افزایش سیستم ایمنی بدن هست اما به عنوان یک نمونه از پاسخ های دارویی بر روی بارداری و نوزادی تحقیقات کافی در این زمینه انجام نشده است و به همین دلیل از این سرم در دوران بارداری توصیه نمیشود بنابراین برای جلوگیری از هرگونه عوارض جانبی برای شما و نوزادتان قبل از مصرف هر دارو و سرم بهتر است با پزشک خود در مورد شرایط بارداری خود صحبت کرده و نظر اور را در اینن مورد بپرسید.

2738

آخی عزیزم. چقد ناراحت شدم برات 🥲. مصلحت خدا رو ما سر در نمی یاریم ازش متاسفانه. درکت می کنم. من سه سال پیش یه سقط تو هفته ۸ داشتم‌، هنوز براش گریه می کنم.😭 خدا صبر و یه اولاد صالح و سالم بهت بده.

سقط تو هفته های بالا علایم خاصی داره یا رفتید دکتر فهمیدید لیست قلبی شده؟

من اهوازم همزمان زیر نظر دکتر ایمونولوژی و دکتر زنان بودم .  بارداری اولم سال ۹۳ بود  سا ...

سلام عزیزم ببخشید می پرسم شما ۷دوره سرم زدی یعنی ۷ماه ؟ از کی تا کی ؟هر دوره چندعدد سرم ؟؟منم شرایط شمارو دارم  بابیمه گرفتی ؟؟چه دکتری نسخه کرد که بیمه راد؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدی منم داغون شدم ۲بار تو۱۱۴ و۱۵ هفته سقط شده یعنی قلبش ایستاده 

سلام منم ۳تا سقط داشتم مشکل سیستم ایمنی داشتم با سرم ای وی ای جی خدا راشکر بارداری سالمی داشتمالان د ...

سلام عزیزم ببخشید می پرسم شما توچند هفته بود سقط هاتون؟علتش مشخص شد؟ چه دکتری براتون سرم رو نوشت تا بیمه تایید کنه ؟ منم مشکل شما رو دارم دکتر ایمنولوژی میگه باید بزنی اما بیمه تایید نمیکنه آزادم خیلی گرون میشه ممنون میشم اگه بتونی راهنمایی کنی 

سلام عزیزم ببخشید می پرسم شما توچند هفته بود سقط هاتون؟علتش مشخص شد؟ چه دکتری براتون سرم رو نوشت تا ...

سلام دوست عزیز

شما باید اول دکتر تأیید کنه که باید سرم بزنی،بعد میری بیمه ای که تحت پوشش هستی،بعد که تایید شدی میفرستت سر داروخونه که دارو رو بگیری

من با بیمه ۴تا ۵گرمی ۴۰۰تومن شدن

2706