2737
2739

من هر کاری هم بکنم به چشم نمیام ، کلا هر کاری کنم اخرش پشت سرم میگن تفلون 

با دوستام خوبم ولی خب دیرجوشم و یه کمی طول میکشع سر صحبتوباز کنم، خجالتی ام کم حرفم، زیاد اهل غیبت نیستم ، اهل حرف بد زدن نیستم، هیاهو به پا نمیکنم 

برا همین کسی از من خوشش نمیاد 

چرا خب ☹️☹️☹️☹️☹️

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

حتی اینجا هم  خودم میفهمم پستم کامنتم جذب نمیکنه 

ولی دیدم بعضی از پستا چیز خاصی هم نبودن ولی کلی ریپ خوردن و لایک شدن 

جالبه برام

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد به نفست پایینه؟

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
2728
منو میگی    

شما هم همینجوری؟؟ 

اعتماد به نفست پایینه؟

اره پایینه ولی نه اونقدرا هم 

البته من از بچگی همه یا مسخرم میکردن یا اذیت 

برا همین از جمع گریزون شدم خواهرمم که به دنیا اومد همه رفتن سمت اون 

کلا توجهی ندیدم به اون صورت

خیلی ها این طورین. جذاب ها تعدادشون کمتره برا همین خاصن و خواستنی

لجم میگیره یه ادمایی رو میبینم جذابن که فتنه ان 😂😂

2738
خیلی ها این طورین. جذاب ها تعدادشون کمتره برا همین خاصن و خواستنی

تو فامیل ما کلا من اینطورم باورت میشه چه مادری چه پدری

اره پایینه ولی نه اونقدرا هم  البته من از بچگی همه یا مسخرم میکردن یا اذیت  برا همین از ...

رو خودت کار کن

خودتو دوست داشته باش

مدیتیشن انجام بده

تمرین های تنفسی 

یوگا

حداقل ماهی یک بار برای خودت وقت بذار و اون روز به خودت فقط اختصاص بده.

کتاب بخون

اگه امکانش رو داری کلاس ثبت نام کن

هر روز جملات انگیزشی به خودت بگو

از قانون جذب استفاده کن

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
یعنی پدر مادرت سر زبون دارن؟ 

اره 

لجم میگیره یه ادمایی رو میبینم جذابن که فتنه ان 😂😂

اونا هم دستشون رو میشه. اولش همه دورشون میچرخن ببینن چطور زبون میریزه چیکارا میکنه بعد که فضولی هاشون خوابید، یه چی بهشون بر میخوره دیگه بیخیال طرف میشن. معمولا سریع دوست میشن و ارتباط برقرار میکنن با مردم، مردم هم با اونا ولی دوستیهاشون عمیق و با وفا نیست

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2706