2726
عنوان

💥💫امام زمان (عج) در کلام شهدا💫💥

6458 بازدید | 1064 پست

✨بخشی از وصیت نامه شهیدمدافع حرم حسن غفاری✨

باامام زمان(عج) خود رفیق باشید وکاری نکنید که وجودقطب عالم امکان آزرده خاطر شود.

من هرچه دراین دنیا دیدم ،کمتر دوستی باامام زمان(عج) را مشاهده نمودم.

خودم را میگویم هرچه دراین دنیا خواستم آن را گرفتم .

ولی آیا امام زمان (عج) خود راخواستم ؟؟!! ای وای برمن

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🧡چندخطی ازوصیت نامه شهیدمحمدمهدوی🧡

مي گفت هر كاري مي خواهم انجام دهم اول نگاه مي كنم ببينم امام زمان (عج) از اين كار راضيه؟

چه دردي از درد امام زمان (عج) دوا مي شود ؟

می گفت اگر مي بينيد امام زمان (عج) از كاري ناراحت مي شود ، انجام ندهيد .

🧡❤️اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س)🧡❤️

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

لطفا با دلهای پاکتون یک صلوات به نیت شهید غریب و دور از زادگاه  شهید (نعمت الله شکیبایی) به امام زمان هدیه دهید🙏

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بانوی خوبم !

فلسفـه حجاب

تنها به گنـاه نیفتـادن مردهـا نیست!

که اگر چنین بود ، 

چرا خدا تو را با حجـاب کامل 

به حضورمی‌طلبددر عاشقانه ترین عبادتت؟

جنـس تو با حیـا خلق شده...😇

"رعایت حجاب تو شرط انتظار حجت ابن الحسن (عج) است"

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 
2728

شهید مصطفی مجد،شهیدی که امام زمان(عج) را دید

خدایا تو را شکر می کنم که عشق حضرت مهدی (عج) را در دل من جای دادی ...

بگذارید بعد از مرگم بدانند که همانطور که اساتید بزرگمان می گفتند:

نوکر محال است صاحبش را نبیند من نیز صاحبم را، محبوبم را دیدار کردم

اما افسوس که تا این لحظه که این وصیت را می نویسم

دیدار مجدد او نصیبم نگشت.

بدانید که امام زمانمان حی و حاضر است

و او پشتیبان همه شیعیان می باشد

از یاد او غافل نگردید

دیگر در این مورد گریه مجالم نمی دهد بیشتر بنویسم

و تا این زمان دیدار او را برای هیچ کس نگفته ام مبادا که ریـا شود

و فقط می گویم که از آن دیدار به بعد چون دیگر تا این لحظه او را ندیده ام

تمام جگرم سوخته است،

و اکنون به جبهه می روم تا پیروزی اسلام را نزدیک سازم

و راه را جهت ظهور آن حضرتش باز سازم...

http://entezaryani.blog.ir/

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
لطفا با دلهای پاکتون یک صلوات به نیت شهید غریب و دور از زادگاه  شهید (نعمت الله شکیبایی) به اما ...

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم اللهم صل علی محمد وآل ...

به نیت شما عزیز مهربان برای سلامتی امام زمان

به نیت شما عزیز مهربان برای سلامتی امام زمان

ممنونم عزیزم 

لطفا با دلهای پاکتون یک صلوات به نیت شهید غریب و دور از زادگاه  شهید (نعمت الله شکیبایی) به اما ...

آقای غریبم ما از تو فقط تو را می خواهیم 🥺

ماجرای عجیبی بود یک روز صبح فرمانده دلاور یکی از گردان های لشگر از خواب بیدار می شود به شدت شروع به گریه میکند و بدنش میلزرد! قلم و کاغذ بیاورید !!! بچه ها از او می پرسند چه شده؟

می‌گوید کاغذ بیاورید و شروع می‌کند به نوشتن ...

ساعتی بعد میگوید: «آقا امام زمان (عج) را در عالم رویا دیدم آقا یک لیست به من داد که در آن دویست و ده اسم بود فرمودند این اسامی همگی شهید می شوند.»

او هر چه به یادش آمد نوشت ...

در این لیست نام و شماره پلاک نوشته شده بود این فرمانده هر چه فکر می کند 32 اسم را بیشتر به خاطر نمی آورد بعد آن ها را دسته بندی می کند ، گردان شهادت 1 ،گردان شهادت 2 ، گردان شهادت 3...

اوایل پاییز سال 1362 بود که این لیست درست شد برخی که در این قضیه تردید داشتند شروع کردند به پیگیری و تطبیق نام ها با پلاک افراد ...

همه شاهد بودند که مشخصات دقیق و درست بود برخی بچه های قزوین بودند عده ای از کرج ...

و هر کدام یکی پس از دیگری به شهادت رسیدند ...

2706