عنوان

خانم های که فیبروم دارن، داشتن

239 بازدید | 4 پست

لطفا کمک کنید 

فیبرومتون رو چطور درمان کردید

کدوم راه رو بهتر میدونید  دارو یا جراحی 

من قرار عمل بشم تو ماه ۳بار پریود شدم به فاصله ۴روز پاکی دارم دیوونه میشم از درد و کلافگی

برای کم وقطع شدن پریود چی داروی مصرف کردید 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من یه غده تو یکی از قسمت های بدنم دراومده بود هر سال آروم آروم بزرگ تر میشد جراحی کردم غده رو بردم آزمایشگاه نتیجه زده لیومیوما که همون فیبروم هست یه دکتر دیگه گفت غده چربی 

گفتش هیچ دارویی لازم نیست علتش هم مشخص نیست چیه دقیقا من الان چند ماهه عادت ماهانه ام خدا رو شکر دردای خییییییلی کمی داره تا قبل از اون کارم به بیمارستان میکشید از درد زیاد که یکی از علامت فیبروم درد شدید عادت ماهانه اس ولی من تو رحمم نبود میگم احتمال داره درد شدیدم از بین رفته بخاطر جراحی باشه دکتر گفت چیز خاصی نیست این غده ها سرطانی نیستن خییییییلی کم پیش بیاد سرطانی بشه 

🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه غده تو یکی از قسمت های بدنم دراومده بود هر سال آروم آروم بزرگ تر میشد جراحی کردم غده رو بردم آ ...

خدا رو شکر رفع شده من الان اینقدر درد دارم ارزوی مرگ دارم 

حالا من پیش ۳تا دکتر رفتم تو سونو هر کدوم یه چیز رو دیدن یکیش عفونت لوله هام رو خیلی روش تاکید کرد  

یکی کیست کنار تخمدان رو گفت مهم نیستن 

یکی فیبروم  روی رحم رو دید وگفت باید عمل کنی 

تو کیستت توده ضخیم هست باید با انکولوژیست مشورت کنی اون گفت مشکلی ندارم 

حالا دکتر اخری گفته قبل بارداری باید عمل کنی خیلی میترسم رحمم از دست بدم جاش خیلی بده

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728