2703
2553

کدوم!

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

دره اتاقه سی پی ار یهو بغضپ ترکید😔

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!                               میشه دعا کنین بیماریم درمان شه؟؟؟         و دعا کنین  به اون بی معرفتم برسم؟؟؟      راستی اگه حرفام و امضام برخلافه تاپیکامه خرده نگیر تاپیکام فقط برای تلقین حاله خوب و جذب انرژی مثبته                        ......https://harfeto.timefriend.net/16460591410252   چالش ناشناس حرفتو بم بگوو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍
2720
2714
😐😐

اولین باری ک رفتم بیمارستانی ک پدرم فوت شده بود

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!                               میشه دعا کنین بیماریم درمان شه؟؟؟         و دعا کنین  به اون بی معرفتم برسم؟؟؟      راستی اگه حرفام و امضام برخلافه تاپیکامه خرده نگیر تاپیکام فقط برای تلقین حاله خوب و جذب انرژی مثبته                        ......https://harfeto.timefriend.net/16460591410252   چالش ناشناس حرفتو بم بگوو
اولین باری ک رفتم بیمارستانی ک پدرم فوت شده بود

پدرت فوت شدن ؟ خدا رحمتشون کنه 

از بس همه جا مسخره بازی در میاری فکر کردم اینم ادا اطواره 

منم پدرم فوت شدن ولی دیگه‌پامو تو اون بیمارستان نذاشتم 

تا یه مدت طولانی هم فوبیای پزشک داشتم از درد میمیردم هم نمیرفتم دکتر  چون بابام بخاطر اشتباه پزشکی فوت شد

لب خویش می‌مزید و می‌گفت: شراب و ساقی و شرابخواره منم ...
پدرت فوت شدن ؟ خدا رحمتشون کنه  از بس همه جا مسخره بازی در میاری فکر کردم اینم ادا اطواره  ...

اوهوم💔

خدا بابای مهربون توعم رحمت کنه

من پدرم ایست قلبی کرد و مامانم الان مشکل قلبی داره کله زندگیم با ترس میگذره

یبار به اجبار رفتم دره اتاق سی پی ار دیع نتونستم حرکت کنم 

2706