2726

خیلی خوب نقشش و بازی کرد 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فیلم متفاوتی بود

ولی کاش راه بهتی رو برای مقابله با فساد انتخاب میکرد

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍

هنوز ندیدم اسپویل نکنید 🤣

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
آره ساره بیات هم قشنگ بود

تو یوتیوب بزنی مستند واقعیش هست دقیقا همونجوری خونسرده با اون ننه ی روانیش 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

دوست داشتم ولی من چون داستانش رو از خیلی وقت پیش میدونستم اصلا تاثیری روی روحیم نزاشت . محسن تنابنده خیلی باحال بازی کردو جذاب بود . اون جمله آخرشم که در مورد استخر ماهی بود قشنگ بود

آره خیلی خونسردبودبعدکشتنشون دیدی؟؟عجیبه😞

دقیق براساس واقعیت بود دیگه 

ولی بدبخت زن و بچش 

مقصر هم مادر دو به هم زنش هم بود

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍
دوست داشتم ولی من چون داستانش رو از خیلی وقت پیش میدونستم اصلا تاثیری روی روحیم نزاشت . محسن تنابنده ...

ععععه

من نمیدونستم این داستانو

خیلی حالم دگرگون شدازتماشاشواقعااافیلم غمگینی بود

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
دقیق براساس واقعیت بود دیگه  ولی بدبخت زن و بچش  مقصر هم مادر دو به هم زنش هم بود

عفریته ای بودها

بعدآخه سعیدحنایی هم خیلی زودتاثیرمیزاشت حرفای دیگران روش.اگه عقل داشت اینکارونمیکردپشیمون هم نبود.

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
عفریته ای بودها بعدآخه سعیدحنایی هم خیلی زودتاثیرمیزاشت حرفای دیگران روش.اگه عقل داشت اینکارونمیکرد ...

آره متاسفانه 

این که میگفت نیتم خیر بوده برای از بین بردن فستد

پس تعرض چی میگه؟؟؟

2706