2733
2734
عنوان

بنظرتون خوب گفتم یا ...😐+اسکرین شات

661 بازدید | 14 پست

تنها دلیلی که میگن تجربی برندار اینه که بچه فقیری و پول کلاساشو نداری 

بم گفتن برای ازمون نمونه تجربی برندار من نه تنها  برداشتم بلکه رفتم ازمدن تیزهوشان هم شرکت کردم الان همشون  بام لج افتادنو هعی میگن نمیتونی 

احساس میکنم تند رفتار کردم ولی واقعا عین خیال خودم نیست و همشون حرف  دل بود

هرچی که دیدم بسمه میرم....من خسته نیستم خود خستگی ام!این همه دویدم چی دستم رسید تهش؟!هنوز نشد یه عکس خوب ازم بگیرن!نقشه من این نیست سنگر بگیرم...فقط بگم نمیشه و تهشم بمیرم:)یه روزی این دنیاست که می‌رقصه به ساز من !خودمو میشناسم عقب نمی‌رم!✌️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشم اومد از جسارتت 

آینده ت روشنه همین خطو بگیر برو جلو

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
یجور درس بخون و پیشرفت کن ک حسودا چششون در بیا😁

فقط امیدوارم بشه چیزی میخوام

همین معلمه تو جمع  برگشت بم   گفت تو اگه نمونهه قبول شدی تف کن تو صورتم 

نظرم اینه تیزهوشان که ققبول شدم با یه قوطی شیرینی برم بهش ثابت کنم ما بچه فقیرا هم ادمیم

هرچی که دیدم بسمه میرم....من خسته نیستم خود خستگی ام!این همه دویدم چی دستم رسید تهش؟!هنوز نشد یه عکس خوب ازم بگیرن!نقشه من این نیست سنگر بگیرم...فقط بگم نمیشه و تهشم بمیرم:)یه روزی این دنیاست که می‌رقصه به ساز من !خودمو میشناسم عقب نمی‌رم!✌️✨
فقط امیدوارم بشه چیزی میخوام همین معلمه تو جمع  برگشت بم   گفت تو اگه نمونهه قبول شدی تف ...

عزیزم فقیر چیه اتفاقا شما پشتکارت بیشتر. انقد درس بخون که افتخار خانوادت باشی.. انشالا خانم دکتر اینده بشی

2738

آفرین عزیزم ، خوب این سه سال آخر دبیرستان رو درس بخون.

کدوم شهری؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
آفرین عزیزم ، خوب این سه سال آخر دبیرستان رو درس بخون. کدوم شهری؟

مرسی چشم 

تبریز شهرستان اهر

عزیزم فقیر چیه اتفاقا شما پشتکارت بیشتر. انقد درس بخون که افتخار خانوادت باشی.. انشالا خانم دکتر این ...

ممنونم ازتون

چقدر قشنگ و خونسرد جواب دادی. قدرت از حرف زدنت میباره. جدی میگم. معلومه دختر با اعتماد به نفس و خودباوری هستی. تلاش کن تا همه رو انگشت به دهان بزاری. گرچه دختری مثل تو حتما چیزی که براش مهمه خودش و آینده شه نه انتقام از دیگران.

فقط امیدوارم بشه چیزی میخوام همین معلمه تو جمع  برگشت بم   گفت تو اگه نمونهه قبول شدی تف ...

یه بنده خدایی میگفت ممکنه تولدت دست خودت نباشه، ولی حتما تحولت دست خودته. اینکه شما تو چه خانواده ای دنیا اومدی، دست خودت نبوده، ولی مقام و منزلت اجتماعی آینده دست خودت و انتخابته. پس با صلابت برو جلو خانم دکتر آینده.

چقدر قشنگ و خونسرد جواب دادی. قدرت از حرف زدنت میباره. جدی میگم. معلومه دختر با اعتماد به نفس و خودب ...

ممنونم لطف دارید😍❤

یه بنده خدایی میگفت ممکنه تولدت دست خودت نباشه، ولی حتما تحولت دست خودته. اینکه شما تو چه خانواده ای ...

دقیقااااا😍👌درسته زندگیم سخته ولی نمیزارم اینجوری  پیش بره تنهای چیزی که بهش اعتقاد ندارم سرنوشته 

نمیزارم زندگیم بیوفته به دسته سرنوشت

2706