2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشهد شما کجایین

کرج هستم هنوز ۱۲ دقیقه مونده به اذان التماس دعا عزیزم

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
خوش به حال زایر های امام رضا که از راه دور طلبیده میشن

ان شاالله که مارم‌ بطلبه .

چه فرقی میکنه از نزدیک طلبیدهدبشی یا از دور مهم اینه بخوادت

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
مشهد شما کجایین

منم بیزحمت دعا کن ..تو را خدا رفتی حرم این سری به امام رضا از قول من بگو ...مهدیه سلام رسوند و گفته آقا چرا بختم رو باز نمیکنید ۳۵ سالم شده دیگه و خیلی حرف میشنوم و خیلی دلم رو شکستن و خیلی پیش این و اون کوچیک شدم بگو آقا  تورا به جوادت قسم با ی قسمت خوب بزرگم کن از خدا بخواه من که هر چی گفتم تا الان هیچ 😞 آقا تو برام دعا کن  پدری کن واسم  از راه  دور پیغام داده بگو ...ممنونم انشالله خدا هر چی میخوای بهت بده یادت  نره بگی خانم 

خدایا شکرت🙏
منم بیزحمت دعا کن ..تو را خدا رفتی حرم این سری به امام رضا از قول من بگو ...مهدیه سلام رسوند و گفته ...

فردا میرم حرم ان شاءالله صحبتتون میرسونم مهدیه جان ،توکل بر خدا

فردا میرم حرم ان شاءالله صحبتتون میرسونم مهدیه جان ،توکل بر خدا

قربان شما ...خیلی ممنونم بی زحمت بگو بخته داداشم هم باز بشه اونم از سن ازدواجش گذشته ..مادرمون خیلی غصه  ازدواج ما رو داره همیشه هم امام رضا رو صدا میزنه ..بگو امام رضا حداقل دل  مادره مهدیه رو نشکن .. 

خدایا شکرت🙏
2706