2726
عنوان

دوست خیانتکار

487 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها

یه موضوعی اتفاق افتاده که هی بهش فکر میکنم و برام اذیت کننده شده

من یه دوست خیلی صمیمی دارم که رفت و آمد زیادی هم باهاش دارم.همکلاسی هم هستیم

دوست من به مدت ۳ سال به یکی دوست بود (دوستم ۲۴ سالشه) که کات کردن بعد از کات یه کار خیلی بدی کرد

یکی دیگه از دوستام تقریبا ۴ سال که همکلاسی هستیم با یکی از پسرای کلاسمون رابطه ی خیلی نزدیکی داشت طوریکه همه میدونستیم این دو نفر همدیگرو میخوان.این دختر همکلاسیم دختر خوب، محجبه و آرومیه. رابطش با اون پسره رل نبوده ولی بعدا بهمون گفت که پسره این اواخر بهش ابراز علاقه کرده بود و...

حالا ابن اتفاقی که افتاد این بود که دوست صمیمی من بعد از کات رفت افتاد بین این دونفر☹

طوری افتاد بینشون که من تعجب میکرد باورم نمیشد این دوست منه که اینطوری داره دل میشکونه

حالا دوستم زندگیش به خودش ربط داره ، اما من  چون از نزدیک شاهد این قضایا بودم حس خیلی بدی دارم

هی میگم چرا با همچین کسی اینقدر نزدیکی

اگه این بلا رو سر تو میاورد چی؟

حالا بعد از گذشت بیش از چند ماه تصمیم گرفتم رابطمو باهاش کامل قطع کنم فقط هم بخاطر همین کارش

راستش هم ترسیدم ازش، هم از کارش خیلی بدم اومده 

بنظرتون کار درستیع؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه تاپیکامو گزارش بزنی خواهش میکنم

ن عامو خودمون میترکیم سریع

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...
دور این دخترو خط بکش کار دستت میده، برام پیش اومده همچین دوستیو داشتم نزدیک بود منو چنددتا از دوستام ...

چندین ساله دوستیم، همش با هم بودیم کلاسارو😕

خیلی برام سخته، با اینکه چندین ماه ار این قضیه گذشته ولی برای من عادی نشده

ولی میخوام رابطمو قطع کنم

2706