2733
2734
عنوان

لطفا همه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 29 پست

اشتهات چطوره استارتر؟ خوبو خفن میخوری یادوس داری نخورده چاق بشی؟

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور از جونت ❤لعنت ب چشم شور و ادم حسود بخیل

بخدا من اصن ب این چیزا اعتقاد ندارم حتی الان میگم کاش پیش اون ک فا  ل باز کرد نمیرفتم اونموقع ها بچه بودم زور مادرم اینا رفتم اما الان دارم میبینم چش بود  ❤️❤️

2731
خوبو خفن ک ن اما اشتهام بدم نیس خوبم نیس

پس عزیزم ایراد کارهمینجاس

شما باید اشتهاتو اول تقویت کنی ک بتونی خوب و بیشاز حد مجاز بخوریزک کالری بیشتریزبجا بمونه

باید کاملا کم تحرک بشی ک هرچی میخوری نسوزه و بمونه

هرچقدر بخوبی دستشویی شماره۲ بری همونقدر کالری ازدست میدی

دقت کنی اکثراونایی که یبوست دارن وزنشو سخت کم میشه

اینایی ک میگمو بگو ک بگم چیا اشتهارو بازمیکنه

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
2738
پس عزیزم ایراد کارهمینجاس شما باید اشتهاتو اول تقویت کنی ک بتونی خوب و بیشاز حد مجاز بخوریزک کالری ...

تحرک رو خول گفتی من کلا ی عادت بدی گرفتم صب تا شب فقط قدم میزنم وسط خونه عادت کردم بتبد قدم برنم بعد دستشویی هم زود زود میرم قرص زینک میندازم و ویتامین د و اینا

اول از همه قرص زینک پلاس بخور هم اشتهاتو باز میکنه ام خوابتو تقریبا تنظیم

دوم مصرف زرشک و آب زرشک خونگی هست زرشکو بجوشون و ازصافی رد کن آبش رو بذار خنک بشه یکم‌نمک بزنو بخور اشتهات باز میشه روزی چندین وعده اضافه میخوری

مصرف سبزی شنبلیله چاق کنندس

نوشایه و سس مایونز باید بشه عشق اولو آخرت

یعنی برنج خوردی بهش سس مایونز بزن...بی مزه میشه ولی کم کم خوشت میاد عادت میکنی

هروعده رو ۲بار بخور ۸صبح یبار صبحونه بخور و ۱۱ژهر یکباره دیگه 

ساعت۲یبار ناهاربخور و ساعت ۵عصر یباردیگه

شام هم همینطور

حتتتما قبل از خواب یچیزی بخور یه دل سیر

شما معدت تا گشاد نشه و تحریک نشه ولع برای خوردن پیدا نمیکنی

هرچی خوردی بشین و بعداز ۱ساعت دراز بکش 

اصلا مسئله ساعت خوابت به وزن کمت مربوط نیس

اتفاقا حواب کم چاقی میاره چون گوارشو پختل میکنه و غذا خوب هضپ نمیشه و کالری باقی میمدنه

سعی کن چیزای ملین که باعث نرم شدن شکمت میشه مثل سوپو چیزای آبکی اصلا نخور برنجی بخور و پرکالری

میوه موز هم چاق کنندس و هم سفت کنده شکم 

معجون هم اگر میتونی بخور کلا بستنیو این دست چیزا چاق کنندن

2706