2726
عنوان

واسه خرید نوار بهداشتی خجالت میکشید یا تا حالا کشیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4004 بازدید | 164 پست
قبلا همه چی با بابام بود . مامانم هم‌شاغل بود هم  بابام نمیپسندید که مثلا بره خرید اینا واسه من ...

عزیزم روحش شاد و خدا مادرتو حفظ کنه برات 

افرین بهت افتخار میکنم❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کس پریود شدن رو کار بدی نمیدونه،اما یه چیزایی رو نباید جا. زد،آقایون انزال میشن تو خواب،پس حتما ...

انزال شدن رو با پریود مقایسه میکنی؟

من واقعا حرفی با شما ندارم شما تو کیسه مشکی بخر قایمش کن کسی نفهمه به نظرم اصلا پریود نشو زشته

برام خیلی جالبه همشون نوشتن یا همسرشون براشون میخره یا که کنار همسرشون و بچشون میخرن😐 ودفففف با چه ...

من خودم میخرم فروشنده خودش میذاره داخل نایلون مشکی. از اینکه تو خیابون دستم بگیرم و یه آشنا ببینه خجالت میکشم با غریبه ها مشکلی ندارم‌.مثلا وقتی پریودم  جلو داداشم خجالت میکشم بفهمه. درسته یه امر طبیعی هست ولی خوب خیلی چیزها مثل رابطه زن و شوهر طبیعی هست دیگه لزومی نداره کسی بفهمه من مثلا فلان شب با شوهرم رابطه داشتم 

2728
عزیزم روحش شاد و خدا مادرتو حفظ کنه برات  افرین بهت افتخار میکنم❤️

مرسی عزیزم 

چش مایی 🌻💛

توام سخت نگیر نمیتونی افکار پوسیده بعضی هارو عوض کنی ولی میتونی اهمیت ندی و زندگی رو واسه خودت سخت نکنی 

شاید چندبار اول واست سخت باشه ولی بعدش عادی میشه .

یه کتابی میخوندم میگفت وقتی یه کاری واسه ما عادت نشده و بصورت ناخوداگاه انجامش نمیدیم ، قسمت زیادی از مغزمون رو درگید خودش میکنه که هم انرژی زیادی از ما میگیره هم باعث میشه خلاقیت و توانایی های دیگمون رو نتونیم ازش استفاده کنیم 

یعنی مثلا تو واسه خرید نوار بهداشتی کلی باید با خودت کلنجار بری بعد هی بگی فلانی فلانطور نگاه کرد و و و ، انرژی زیادی ازت میگره و همه ذهنت رو اشباع میکنه 

این اشباع شدن بیخودی باعث میشه تو نتونی مثلا یه زبان جدید یاد بگیری ، یه هنر جدید یاد بگیری . چون ذهنت با مسئله قبلی فرسوده و خسته شده و واسه مسائل مهم و حیاتی دیگه‌ انرژی نداره

لب خویش می‌مزید و می‌گفت: شراب و ساقی و شرابخواره منم ...

[QUOTE=237823749]انزال شدن رو با پریود مقایسه میکنی؟ من واقعا حرفی با شما ندارم شما تو کیسه مشکی بخر قایمش کن ک ...[/QU اونم یه مورد طبیعی برا آقایونه،من تو کیسه مشکی میگیرم اصلا هم دوس ندارم هرکی از راه بگذره بدونه من چی گرفتم،کما این که همه ی آقایون میدونن خانوما پریود میشن اما احتیاج نیس من برم بهشون ثابت کنم ببین من پریود شدم یه چیز طبیعی انجام شده

وا خجالت نداره که مطمعنا کسی ک نگاهتم میکرده حواسش جای دیگه بوده من چند سال پیش از یه فروشگایی خرید میکردم بعد میخواستم اسباب کشی کنم  ب فروشنده میگفتم برام باکس کنار بزار هرشب چقد باکس نوار بهداشتی میداد بهم😂یا پسرش برام میاورد تا خونم 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

پسر نوجونی که این نوار رو دست ی خانوم میبینه مطمئنا نمیگه یه امر طبیعی برای این خانم اتفاق افتاده،صد درصد ذهنش سمت اون چیزی که میبینه کشیده میشه،اون یه مرد متاهل و دوران دیده نیس یه پسر نوجوان در حال بلوغ و در اوج احساسات جنسی هست 

با کمال احترام به دوستای گلم که تو این تایپیکن و با اجازه استارتر عزیزم ،الان به هرکی میرسم میگه جلو بچه راحت باش،بذار چشمش از خونه پر بشه بذار همه چی رو بدونه ،بچه باید ببینه،اما اگر برید یه سرچ کوچولو بکنید متوجه میشید از وقتی که مردم رعایت نمیکنن و به قول معروف دارن چشم بچه رو پر میکنن چقدر آمار فساد و جرم و جنایت و تجاوز حتی به محارم زیاد شده

پسر نوجونی که این نوار رو دست ی خانوم میبینه مطمئنا نمیگه یه امر طبیعی برای این خانم اتفاق افتاده،صد ...

خب کشیده بشه 

پسر نوجون الان یوسف پیغمبره مگه ؟؟ گوشی نداره ؟ مجازی‌نداره ؟ مدرسه با دوستاش حرف نمیزنه ؟ 

عقل و شعور چی ؟؟ نداره ؟؟ چرا انقدر این بچه های نسل جدید رو بی شعور و بی فهم میدونید ؟؟ ولله اینا خیلی درک و فهمشون از زمان ماها بیشتر بوده و اتفاقا درک میکنن که یه اتفاق طبیعیه بدنه 

لب خویش می‌مزید و می‌گفت: شراب و ساقی و شرابخواره منم ...
خب کشیده بشه  پسر نوجون الان یوسف پیغمبره مگه ؟؟ گوشی نداره ؟ مجازی‌نداره ؟ مدرسه با دوستاش حر ...

نه گلم ،حالا همون بچه بره به اون خانوما یه تیکه بندازه که خانومه کلی لیچار بار خانواده و تربیت این بچه میکنه،نه پسر پیغمبر نیستن اما نمیشه بگیم چون بقیه اینجورن پس رفتار اشتباه ماهم توجیه میشه

پسر نوجونی که این نوار رو دست ی خانوم میبینه مطمئنا نمیگه یه امر طبیعی برای این خانم اتفاق افتاده،صد ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من یه برادر دارم الان دیگه بزرگ شده اما انقدررر این مسائلو دید و براش طبیعی شد که الان خیلی قشنگ میدونه وقتی یه خانم که حالا خواهرش یا پارتنرش باشه،پریوده چطور باید باهاش رفتار کنه و کنارش باشه...هیچوقتم اگاهیش از قضیه ی پریود و نوار بهداشتی باعث نشد برن سراغ چیزای بد

2706