2726
عنوان

متاهلا بياين

203 بازدید | 13 پست

شما اون اول اولاى رابطتون كه تازه اشنا شده بوديد،موقع بغل و بوس و اينا درونتون حالت استرس ايجاد ميشد؟ببينيد فقط سوالم درباره استرس هستش نه احوالات ديگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مجردم 

ولی تو رابطم اره🎶

زن بودن حس خوبیه وقتی که لباس نو میخری و حتما دوتا قر میدی به خودت میگی چقده قشنگم  زن بودن حس خوبیه وقتی که عصبانی هستی با  پاک کردن لاکت یا بهم ریختن اتاقت اروم میشی زن بودن حس خوبیه وقتی  که دلت گرفته گریه میکنی تا اروم بشی  به زن بودنت بانو بودنت افتخار کن بانوی اریایی🤗❤سوال درباره منابع و کنکور تجربی داشتی در خدمتم با کمال میل جواب میدم و کمکت میکنم تا موفق باشی 😍معجزه خدارو دیدم وقتی تنها بودم و تنها و کسی نبود🥺💔ملکا ذکر تو گویم که تو پاک و خدایی نروم جز به همان ره که تو هم راهنمایی😔🖤خداجونم دست همه بانوهای منظومه شمسی بگیر نزار تنها باشن نزار اشک بریزن تو تنهایی بیا کنارشون دستت بزار روی شونش بگو من هستم دخترکم اشک چرا🥺💔

حالا نمیدونم منظورت دقیقا چیه ولی من از شما بدتر بودم کلا تنها می‌شدیم دست و پامو گم میکردم و خرابکاری میکردم خونه ی خودمون هم که رفتیم ببخشید اوایل که ارضا میشدم گریه میکردم 

ولی الان دیگه خوب شدم 

طبیعیه بنظرم 

استرس نداشتم ولی قلبم تند تند میزد و بدنم مور مور میشد ولی الان عادی شده دیگه...

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت منم مادر شدم تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۷ بی بی مثبت شد، ۱۴۰۲/۹/۱۸ آزمایش مثبت شد😍❤️