2733
2734

چن روزه با زگیل تناسلی درگیرم،روحیه مو کلا باختم افسرده شدم بخدا هرشب تاصب گریه میکنم،دکترم رفتم امپول و پماد داد،الان رنگشون تقریبا قهوه ای شده

بخوام برا کرایو اقدام کنم پیش چه دکتری باید برم؟

و هزینه ش چقد میشه؟

و اینکه باید مطب شخصی برم یا بیمارستانها هم دارن؟

توروخدا جواب بدید حالم خیلی بده

خدایا تنها خواسته م ازت یه تو دلیه،بیصبرانه منتظر معجزه م💔

م فقط بگم زگیل راحت از بین میره 

زنعمو من‌داشت  بعدش یکی زایید یکی هم میگن بارداره

زن بودن حس خوبیه وقتی که لباس نو میخری و حتما دوتا قر میدی به خودت میگی چقده قشنگم  زن بودن حس خوبیه وقتی که عصبانی هستی با  پاک کردن لاکت یا بهم ریختن اتاقت اروم میشی زن بودن حس خوبیه وقتی  که دلت گرفته گریه میکنی تا اروم بشی  به زن بودنت بانو بودنت افتخار کن بانوی اریایی🤗❤سوال درباره منابع و کنکور تجربی داشتی در خدمتم با کمال میل جواب میدم و کمکت میکنم تا موفق باشی 😍معجزه خدارو دیدم وقتی تنها بودم و تنها و کسی نبود🥺💔ملکا ذکر تو گویم که تو پاک و خدایی نروم جز به همان ره که تو هم راهنمایی😔🖤خداجونم دست همه بانوهای منظومه شمسی بگیر نزار تنها باشن نزار اشک بریزن تو تنهایی بیا کنارشون دستت بزار روی شونش بگو من هستم دخترکم اشک چرا🥺💔
م فقط بگم زگیل راحت از بین میره  زنعمو من‌داشت  بعدش یکی زایید یکی هم میگن بارداره

عزیزم زنعموت چجوری از بین برد زگیلشو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زنعموت چجوری از بین برد زگیلشو؟

فریز کرد فک کنم یا رفت برشون داشت 

نگران نباش واقعا

زن بودن حس خوبیه وقتی که لباس نو میخری و حتما دوتا قر میدی به خودت میگی چقده قشنگم  زن بودن حس خوبیه وقتی که عصبانی هستی با  پاک کردن لاکت یا بهم ریختن اتاقت اروم میشی زن بودن حس خوبیه وقتی  که دلت گرفته گریه میکنی تا اروم بشی  به زن بودنت بانو بودنت افتخار کن بانوی اریایی🤗❤سوال درباره منابع و کنکور تجربی داشتی در خدمتم با کمال میل جواب میدم و کمکت میکنم تا موفق باشی 😍معجزه خدارو دیدم وقتی تنها بودم و تنها و کسی نبود🥺💔ملکا ذکر تو گویم که تو پاک و خدایی نروم جز به همان ره که تو هم راهنمایی😔🖤خداجونم دست همه بانوهای منظومه شمسی بگیر نزار تنها باشن نزار اشک بریزن تو تنهایی بیا کنارشون دستت بزار روی شونش بگو من هستم دخترکم اشک چرا🥺💔
2728
خیلی حالم بده ،دارم گریه میکنم 

وا چرا 

گریه نکن الکی

دیدم اطرافم خوب شدن بعدشم بچه دار شدن

من مجردم چندسال پیش ی دونه زیگل رشته ای رو سینم زد حالم بد میکرد.اصلا نمیدونم چرا گرفتم 😐 ی مدت روش ...

اخه فک کنم فرق داره 

اینکه میگن ویروسش از بدن نمیره داره دیوونم میکنه 😭😭😭😭😭😭😭

2738
اخه فک کنم فرق داره  اینکه میگن ویروسش از بدن نمیره داره دیوونم میکنه 😭😭😭😭😭😭😭

اخه دقیقا شبیه زیگیل تناسلی بود منتها رو سینه بود ناراحت نباش الان درمان همه چیز هست . برو بسوزونش با لیزر اگه میشه 

اخه دقیقا شبیه زیگیل تناسلی بود منتها رو سینه بود ناراحت نباش الان درمان همه چیز هست . برو بسوزونش ب ...

اخه فعلا پول نداریم

این بیشتر عذابم میده 😭😭😭😭😭😭

اخه دقیقا شبیه زیگیل تناسلی بود منتها رو سینه بود ناراحت نباش الان درمان همه چیز هست . برو بسوزونش ب ...

با ابلیمو سرکه بعده چن وقت از بین رفت؟