2733
2734
عنوان

تروخدا کسی ک دوسش دارین امتحان نکنین😔بیاید از تجربم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 47 پست
بیخیال خدا بهترین هارو واست کنار گزاشته عزیزم

عزیزم ای کاش تو که تموم کرده بودی دیگه هیچ وقت برنمیگشتی متاسفانه کلا مردا تو جامعه ی ما همینن دروغگو و میخوان سو استفاده کنن 

اگر میدونست تویی زودتر از تو بهت میگفت که سو تفاهم نشه نه اینکه وقتی تو دستشو رو کردی 

پسرا همیشه همینکارو میکنن همینو میگن و میخوان بشورن 

درضمن مگه نمیگی گفته بودی کسیو فالو و .. نکنه پس چرا اینکارو کرد و بهت نگفت یا اومد دایرکت اما به تو خبر نداد پس بدون خبر نداشته تویی

من بودم برنمیگشتم همونجور که مردا به زنا فرصت دوبارع نمیدن ما زنام نباید فرصت بدیم من که هیچ وقت فرصت نمیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا اشتباهه نباید امتحان کرد جز پشیمونی و اعصاب خوردگی چیزی نداره واقعا  

منم امتحان کردم

از طریق دوستم

اونم انگار شک کرده بود گفته بود عکس از کارت ملیت بده

دوست منم داده بود

ببین اثلا ابراز علاقه نکرده بوداااا به دختره

در صورتی که که به خود من کلی ابراز عالاقه میکنه

ولی همین چتای عادیشون منو بدبین کرده

انگار اون همه اعتمادم دود شده رفته هوا

2728
منم امتحان کردم از طریق دوستم اونم انگار شک کرده بود گفته بود عکس از کارت ملیت بده دوست منم داده ...

دقیقا من خودم هرکی پیام بده جوابشو نمیدم میگم خیانت حساب میشه و توقعم اینه اونم اینجوری باشه ولی پسرا ۹۹ درصدشون جواب میدن مثل دخترا نیستن

تو نی نی سایت داریم خودمونو پاره میکنیم ک کسی رو امتحان نکنید بخاطرهمین همین دلیلهاس ک میگیم🤦🏻‍♀️و ...

میخواستم مطمعن بشم به احساسش و صداقتش ولی وقتی با این صحنه مواجه شدم نه تنها باورم از بین رفت بلکه شکاک هم شدم

دقیقا من خودم هرکی پیام بده جوابشو نمیدم میگم خیانت حساب میشه و توقعم اینه اونم اینجوری باشه ولی پسر ...

اخ دقیقااااااا

منم مشکلم همینهه

همش میگم اگه اون منو امتحان میکرد و منم جوابشو میدادم چی میشددد؟

ببین جالب اینجاست که بعد سه چهار روز گفتن و خندیدن با دوستم بهش گفته ازت خوشم نیومد نچسبی و بلاکش کرده

ولی یبارم نگفته من رل دارم یا به کسی قول ازدواج دادم...

این الان خیانته یا نیست؟

حالا باید با این همه شک چه کرد؟

2738
اخ دقیقااااااا منم مشکلم همینهه همش میگم اگه اون منو امتحان میکرد و منم جوابشو میدادم چی میشددد؟ ...

وای چه سخت هم میشه اینجوری فکر کرد ک واسه سرگرمی باهاش چت میگرده و به عنوان رل نمیدیدش و تو رو واسه ازدواج میخواد هم اینکه میشه اینجوری فکر کرد ک اگه خوب بود و پایه همه چیز بود و نچسب نبود باهاش اوکی میشد واقعا سخته ولی بهش نگو ک دوستت بوده و خواستی امتحانش کنی چون زرنگ تر میشه و پنهان کار تر ،یه بار دیگه امتحان کن ببین چی میگه و اینکه چجوری سر حرفو باز کرد دوستت باهاش و با اس ام اس؟یا زنگ میشه بگی بی زحمت

هیچ نباید همچین کاری رو کنی چون طرفت ب کنارشم نیس کسی ک اذیت میشه خودشمایین

اخه میگم گول نخورم حرفاش دروغ نباشه بعدا بفهمم همش نقش بوده و حداقل با امتحان کردن زودتر بفهمم چه جور آدمیه 

وای چه سخت هم میشه اینجوری فکر کرد ک واسه سرگرمی باهاش چت میگرده و به عنوان رل نمیدیدش و تو رو واسه ...

با واتساپ بهش پیام میده

یه جمله عاشقانه میفرسته

اون میگه شما؟؟

اینم میگه هیچی حوصلم سر رفته بود چن تا شماره سیو کردم همه بلاکم کردن

خوب شد تو جوابمو دادی

یجام به دوستم گفته بوده من کارم کمک با دیگرانه برا کنکورت کمک خواستی کمکت میکنم

و راستم میگه مشاوره هاش عالیه...

نمیدونم خیانت بوده یا نه...

2706