2410
2553
عنوان

خدا منو با خانواده شوهرم تنبیه کرد 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 20 پست
اره عزیزم اشتباه از من بود از روز اول خیلی بیش از حد خاکی و ساده لوح خودمو نشون دادم انام فکر میکن ...

گلم دیر نشده الآن که خودتم متوجه شدی خودتا تغییر بده و خودتا خیلی ببر بالا و زیادم جدی نگیرشون تا خودت در آرامش باشی

برو یه باشگاه ثبت نام کن  دماغشون بسوزه زیادم پیششون نرو که ناراحتت کنن وقتی دعوت کردن برو  ...

والا یه شهر دیگن از اونجا کرماشونو میریزن.

هی خواهرش زنگ میزنه خودشو لوس میکنه براشوهر من

حال منم نمیپرسه تا مثلا حرص منو درآره

یا میان تهران چون خونمون کوچیکه توقع دارن من برم خونه مامانم ،خودشون راحت باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا یه شهر دیگن از اونجا کرماشونو میریزن. هی خواهرش زنگ میزنه خودشو لوس میکنه براشوهر من حال منم ...

بهتر که پیششون نیستی زیاد نرو که نیان رفتید شهرستانم بیشتر برید بیرون بچرخید که توخونه پیشاونا نباشید اصلا محلشون نزار بازنگ زدنوخودشو لوس کردن کتری ازپیش نمیبره حساس نشو رو زنگ زدنشون وقتی فهنیدی اونان زنگ زدن اصلا به روخودت نیار وقتیم میان خونه اتون  اصلا باهاشون گرم نگیر مثل غریبه بلش باهاشون پذیرایی و اینارو بکن اما حرفای خودمونی که با دوستا واینا میزنی با اونا نزن

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2456