2726

من خوب نبودم با خانواده خودم، خشکم باهاشون

البته که اونا تو بچگی باهام بدکردن

الان خانواده شوهرم زبونشون خیلی تیزه، مادرشوهرو خواهر شوهرم همش به قیافم توهین میکنن در صورتی که قیافم خوبه و قدبلندم

بدون ورزش اندامم خوبه ولی خواهرشوهرم چون مربیه به اندامم توهین میکنه

مامانش هی میگه خداروشکر دخترم خیلی باهام خوبه، که یعنی تو با خانوادت رابطت مث ما نیس

هی دخترشو میزنه تو سر من

یه جوری که حالم داره به هم میخوره از خواهرشوهرم

وای خداااا دارم از بغض  میترکم

چرا دل میشکونید اخه 😭😭😭😭

تاوانشم اونایی که دل میشکنن نمیدن، من میدم

من کاری به کارتون ندارم مگه مریضید خب

خیلی دلم ازشون شکستهههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بشین ببین کجا از دماغشون درمیاد،هرچند که اونموقع برای تو سودی نداره،منم ی بار ی کاری کردم با پدرم بهم گفت امیدوارم تو خونه شوهرت هرروز گریه کنی،دارم دیوونه میشم رسمن تو زندگی مشترکم😔

غصه نخور خانواده شوهر همینن سعی کن تو شرایطی که هستی پیشرفت کنی یا درسی یا مهارتی چیزی به حرف اوناهم اصلا گوش نده به پدر و مادرتم سعی کن احترام بزاری دنیاهم زیرورو بشه خانواده خودت یه چیز دیگس با هیچ کس عوضشون نکن و بدشون رو نگو از امشب سعی کن باهاشون خوب رفتار کنی خدا جواب خانواده شوهرتم میده

بهشون بفهمون با خانوادت خوبی  چرا گذاشتی بفهمن خوب نیستی باهاشون

اخه دیده داداشا و زن داداشامو، زیاد باهم گرم نمیگیریم

دیگه چیکار میکردم

خانوادمون یه خورده از هم دور شدیم ،صمیمی شدنمون سخته

غصه نخور خانواده شوهر همینن سعی کن تو شرایطی که هستی پیشرفت کنی یا درسی یا مهارتی چیزی به حرف اوناهم ...

اره خیلی پشیمونم، دلم پر از حسرته

من نخواستم اینجوری شه. اتفاقاتی توی خونمون افتاد که وقتی میبینمشون اضطراب میگیرم و حالم بد میشه

کاش خدا کمکم کنه خوب شیم باهم که اینجوری تیکه و طعنه خانواده شوهر نشنوم

خیلی قلبم آتیش میگیره

برو یه باشگاه ثبت نام کن  دماغشون بسوزه زیادم پیششون نرو که ناراحتت کنن وقتی دعوت کردن برو 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
عزیزم من احساس میکنم علت مشکلت اعتماد بنفس پایینته و اونا را خیلی بالا گرفتی یا یجوری اونا متوجه شدن ...

اره عزیزم اشتباه از من بود

از روز اول خیلی بیش از حد خاکی و ساده لوح خودمو نشون دادم

انام فکر میکنن خیلی از من سطحشون بالاتره

2706