2733
2734
عنوان

حس ششمی جان بیداری؟؟🤪😁

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 184 پست
مال خودتی🤦‍♀️🤦‍♀️🤪  فدات شم

🤣😂❤️

ولی هممون نیاز به یکی داریم وقتی که ناراحت و غم زده‌ایم بهمون بگه : شکستی؟ حالت بده ؟ بیا میکنم دلتو باند پیچی من❤️‍🩹:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش عزیزدلم امیدوارم ادم خوبی باشه و بتونه زندگیتو قشنگ تر کنه ❤️❤️❤️

فدااات گلم انشالله تو هم بهترین ها نصیبت بشه مهربون جان❤️😍

ولی هممون نیاز به یکی داریم وقتی که ناراحت و غم زده‌ایم بهمون بگه : شکستی؟ حالت بده ؟ بیا میکنم دلتو باند پیچی من❤️‍🩹:)
2731
یه چیزی اذیتت می‌کنه مثل ی راز  ی حرف  ی خاطره ک به کسی نگفتی یا اگه گفتی حداقل یک نفره&nb ...

درستههههه برگامم

😆😆😆🥰😍🙈🙈🙈

🤣🤣🤣🤣😂😂😂 

چرا بیداری شوشوت نگفته بخوابی😜😂

یه چیزی اذیتت می‌کنه مثل ی راز  ی حرف  ی خاطره ک به کسی نگفتی یا اگه گفتی حداقل یک نفره&nb ...

سلام گل میتونی درباره آیندم یه سری چیزا بگی 🥲

یا چند تا چیز از الان یا گذشتم 

ممنون 

‌‏توقع فهم و شعور از بعضیا مثلِ اینه که پرتقال برداری و بخوای توش موز باشه،همینقدر غیرممکن!
2738
خخخ الان بش گفتم هوس کردم اغاییی🤤🤤🤤  بعد فک کرد چیزووو گفتم باو هوس شیرینی کردم ی لحظ ...

جرر🤣 بخوابید دیگه چرا بیدارین اخه

تپلی جان به نظرت استعفام تا شنبه اوکی میشه؟

و اینکه ی چیزی در موردم میگی به قول بچه ها برگام بریزه؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
سلام گل میتونی درباره آیندم یه سری چیزا بگی 🥲 یا چند تا چیز از الان یا گذشتم  ممنون

یه موفقیت در زمینه مالی داری . از طرق اقوام ب مجلسی دعوت میشی . آب زیاد بخور ب خاطر ی موضوع مدام استرس میگیری 

2706