2726
عنوان

حس ششمی جان بیداری؟؟🤪😁

703 بازدید | 184 پست

حس ششمی اگه بیداری اعلام حضور کن✋🏻

ولی هممون نیاز به یکی داریم وقتی که ناراحت و غم زده‌ایم بهمون بگه : شکستی؟ حالت بده ؟ بیا میکنم دلتو باند پیچی من❤️‍🩹:)

لایکم کن 

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درخدمتم 😂❤️

فردا ختم به خیرمیشه؟

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
2728
درخدمتم 😂❤️

اگه واقعا حس ششمی هستی میشه حس فرد مورد نظرم رو بهم بگی؟🤓

ولی هممون نیاز به یکی داریم وقتی که ناراحت و غم زده‌ایم بهمون بگه : شکستی؟ حالت بده ؟ بیا میکنم دلتو باند پیچی من❤️‍🩹:)
درخدمتم 😂❤️

بسم الله 😂⁦👌🏻⁩

خب به نظرت کسی که دوستم دوستش داره چند وقت پیش که همدیگه رو دیدن پسره تکیه داده به ماشین نگاه این رفیق هر ما می‌کرده😂

از روی علاقه بوده نگاها؟

پسره پا پیش میذاره😂

۱۸ سالمه⁦☺️⁩عاشق ورزشم،گیاهخوارتونم،مربی شنام سوالی در این مورد داشتین در خدمتم⁦🙏🏻⁩🙃LORیعنی دنیا وردارو⁦♥️⁩⁦👌🏻⁩پاپیلستان⁦♥️⁩😘
فردا ختم به خیرمیشه؟

انشالله با آرزوی بهترین ها❤️

درخدمتم 😂❤️

میشه برا منم بگی عشق سابقم بهم فکر می‌کنه گاهی یا نه؟

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
بسم الله 😂⁦👌🏻⁩ خب به نظرت کسی که دوستم دوستش داره چند وقت پیش که همدیگه رو دیدن پسره تکیه داده ب ...

😅😅😂😂

عزیزم امشب خودشو میکشه؟توروخدا جواب بده حالم خرابه

😥 عجب سوالی

😅😅😂😂

دست از سر کچل من که دوستم بر نمیداره میگه برو تو سایت بپرس از حس شیشما بم بگو😕

۱۸ سالمه⁦☺️⁩عاشق ورزشم،گیاهخوارتونم،مربی شنام سوالی در این مورد داشتین در خدمتم⁦🙏🏻⁩🙃LORیعنی دنیا وردارو⁦♥️⁩⁦👌🏻⁩پاپیلستان⁦♥️⁩😘
انشالله با آرزوی بهترین ها❤️

حس ششمی؟

2706