2733
2734
عنوان

مادلینگ در دبی

1424 بازدید | 20 پست

سلام دوستان.یکی از دوستان ایراتی توی اینستاگرام دیدم زیاد فالوور نداشت در حد ۲۰ کا مثه اینکه ثبت نام کرده برای مادلینگ تو یکی از شرکت فشن شو های دبی و قبولش کردن و رفته توی بازه زمانی توی دبی کت واک رفته

کسی هست که نزدیکانش این کارو کرده باشن؟تو چه سایتی میشه این کار رو کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از استایل و قیافش عکس‌میزاری؟ ببینم چطوره ک قبولش کردن

پبج اینستاگرامش این هست mytallstyle

اتفاقا دوست پسردایی پدرم هست منتهی چون رابطمون دوره نمیتونم برم ازش بپرسم چیکار کرده

پبج اینستاگرامش این هست mytallstyle اتفاقا دوست پسردایی پدرم هست منتهی چون رابطمون دوره نمیتونم برم ...

اینستا ندارم عزیزدلم میشه لطف کنی عکسشو بزاری

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇
مدلینگ اغلب دارای میخواد و پول زیاد تا جایی که من می‌دونم خصوصاً دبی و ایتالیا

نه ایشون‌ راجب داراییشون صحبت کرده بودن و مثله اینکه پولداد نیستن

فقط توی یه سابت ثبت نام کرده و مشخصات وارد کرده و عکس فرستاده و قبولش کردن بیاد برای کت واک

2738
نه ایشون‌ راجب داراییشون صحبت کرده بودن و مثله اینکه پولداد نیستن فقط توی یه سابت ثبت نام کرده و مش ...

اگر با شرایطتون سازگاره حتما برید خیلی خوبه خیلی زیاد ولی دیگه اینم بدونید بدنتون خصوصی نیست از اون زمان ولی پول خوبی توشه 

معذرت میخوام من رفتم پیجش ولی خیلی زشت هست این خانم که ببخشید بازم 😐

قیافه معمولی دارن از نظرم ولی بهرحال قدشون ۱۸۰ و ورزشکار هستن فک میکنم بیشتر هیکل ملاک باشه چون اونجا انقد میکاپ و گریم غلیظ و زیاده که معیار اصلیشون نیست

2706