2733
2734
عنوان

رفلاکس خواهش میکنم کمک کنید

45 بازدید | 7 پست

دوستان دخترم وقتی به دنیا اومد وزنش 3/200بود بیست پنج روز شد 4کیلو از اون موقع دیگه رفلاکسش شروع شد بردم دمتر شربت امپرارول دومپریدون پدی لاکت داد 2ماهگی وزنش شد 4/400الان 4ماه دار هنوز 4/400هست وزنش متوقف شده بردم دکتر 150ویزیت گرفت براش ازمایش نوشت هم خون وهم ادار انجام دادم گفت مشکلی نداره اما هیچی بهش دارو نداد براوزنش که اینجور ورفلاکسش خیلی بالا میاره چشاش اشک میزنه سرفه میزنه میخواد خفه بشه اما دکتر نفهم هیچی نداد گفت شیر خشک هم نده چکارکنم بچم دار زجر میگشه خیلی اذیت میشه معدش ترش میکنه من میتونم خودم شیر خشک بگیرم براش ببلاک ای ار خوبه انگار رفتم پول دادم فقط براش تعریف کردم 

وزنی که تو بارداری شدم ۸۵ کیلو وزنی که بعد از یک سال شدم ۶۰ کیلو تمام خدایا مرسی بدون هیچ رژیمی 

عزیزم من هم دخترم رفلاکس داشت خیلی بده میدونم‌ 

بردمش دکتر بهش دارو داد.

و ببلاک ای ار هم گفت سی تا بعد از اینکه شیر خودمو خورد بهش بدم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خداروشکر خوب شد الان.

رفلاکس رو باید درمان کنی زود.

ببرش پیش یه متخصص دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دکتر دیگه ببر بچت هم به پهلو بخوابون بالشت بزار اینور اونورش نیفته رو شکم احتمالا تا موقعی که کمک غذا شروع کنی همین طوری باشه پسر خودم هم رفلاکس داشت ولی یه دکتر دیگه هم ببر شاید دارو بهش دادن

2731

سلام عزیزم دکتر برا دخترم ۱_اس امپرازول تجویز کرد گفتش صبحا قبل از اینکه شیر بخوره نصف ساشه رو داخل ۱۵سی سی آب ولرم حل کنم بهش بدم ۲_هیچوقت شیر به حدی ندم ک خیلی سیر بشه ۳_تو بغل بهش شیر بدم۴_بعد از شیر ۲۰دقیقه به حالت ایستاده سر شونم نگهش دارم تا آروغ بزنه ۵_بچه رو تکون ندم بعد از شیر به پشتشم ضربه نزنم۶_تشک رفلاکس کمک کننده خوبیه

عزیزم من هم دخترم رفلاکس داشت خیلی بده میدونم‌  بردمش دکتر بهش دارو داد. و ببلاک ای ار هم گفت ...

اره این مثلا دکتر خوبی بود بخدا خسته شدم بسکه جوش میزنم

وزنی که تو بارداری شدم ۸۵ کیلو وزنی که بعد از یک سال شدم ۶۰ کیلو تمام خدایا مرسی بدون هیچ رژیمی 
چهار ماهشه وزنش ۴۴۰۰ خیلی کمه چرا یه دکتر خوب نمبریش 

ای دومی دکتری بود تو کرمان که خیلی خوبن بخدا خسته شدم دوبار میبرم یه دکتر دیگه

2738