2726
عنوان

لیوان آب داخل آون توستر؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 35 پست
فقط اگه خواستی خودت یه روز درست کنی، چند نکته رو رعایت کن، خمیر مایه رو قبلی که بریزی رو آرد، توی ...

مرسی نازنینم خیلی خوب بود🌺🌺

واسه سلامتی خودتو خانوادت شب جمعه نادعلی میخونم چون همیشه تمام عمر واسم معجزه کرده😘😘❤️❤️💗💗💗

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علیک سلام عزیزم  یه سایت خونم نوشته بودن لیوان رو بزار تو یخچال سرد باشه بهتره نمیدونم منظورش ...

خب اینطوری امکان ترکیدن هست که

وقتی اینقدر سرد باشه وداخل توستر داغ بره میشکنه

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2728
دقیقا خودم فهمیدم چه گندی زدم😬 

پیش میاد فداسرت

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
مرسی نازنینم خیلی خوب بود🌺🌺 واسه سلامتی خودتو خانوادت شب جمعه نادعلی میخونم چون همیشه تمام عمر وا ...

ممنون مهربون😍🌹💗

انشالله که ما و خانوادتون هم همیشه ی همیشه سلامت و تندرست باشین، دلتون شاد و لبتون خندون⁦❤️⁩ آرامش مهمون همیشگی دلتون باشه 🙂🌼🌹💗

منم برای شما دعای فرج رو میخونم💚

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
ممنون مهربون😍🌹💗 انشالله که ما و خانوادتون هم همیشه ی همیشه سلامت و تندرست باشین، دلتون شاد و لبت ...

مرسی گلم چرخ زندگی همیشه وفق مرادت بچرخه😘💗❤️😘💗

مرسی گلم چرخ زندگی همیشه وفق مرادت بچرخه😘💗❤️😘💗

🌹🌹💗😍💖

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
مرسی نازنینم خیلی خوب بود🌺🌺 واسه سلامتی خودتو خانوادت شب جمعه نادعلی میخونم چون همیشه تمام عمر وا ...

اگه براتون زحمتی نداره وراضی هستید برای سلامتی وعاقبت بخیری من وخانواده ام هم دعا کنید

خواهرم باید عمل بشه لطفا برای سلامتیش دعا کن

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
اگه براتون زحمتی نداره وراضی هستید برای سلامتی وعاقبت بخیری من وخانواده ام هم دعا کنید خواهرم باید ...

برای شما و خانوادتون و سلامتی خواهرتون🌹🙂💚

هدیه به امام زمانمون ( عج)

اللّٰهم صلّ علی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجهم💗

اگه براتون زحمتی نداره وراضی هستید برای سلامتی وعاقبت بخیری من وخانواده ام هم دعا کنید خواهرم باید ...

چشم گلم وظیفه ست برای شما و خانواده عزیزت هم یه نادعلی میخونم😘❤️💗 ان شاءلله همتون رکورد سلامتی رو ثبت کنید😘❤️💗

2706