2726
عنوان

چقدر جدیدن بچه زیاد شده تو نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 142 پست
زیر 19سال نمیتونه گواهینامه بگیره . و در امور مالیش دخالت کنه .اینا حکایت از این داره که عقلا تفاهم ...

👌

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
ببینید یه خانمی با همسرش دعواش میشه هیچ کس رو نداره میاد اینجا نظر میخواد بعد یه سری افراد بی تج ...

و گاها افرادی نظر می زارن دقیقا همین نظرات رو که بدون اجازه شوهرشون جرئت ندارن کاری کنن اما میان اینجا یجوری میگن سریع طلاق بگیر انگار خودش شوهره بدون اجازه ش آب نمیخوره. واقعا زشته که عقده هامونو تو زندگی بقیه‌پیاده کنیم خیانت بزرگ و کثیفیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قابل توجه اونایی گفتم که فک میکنن بچه دار شدن هم باعث بلوغ عقلی میشه  ن ازدواج و ن بچه دار شدن ...

دوستِ خوبم من روانشناسی خوندم و سنم بالاست مجرد هستم تمایلی هم به ازدواج ندارم فعلا.

اما بنظرم بدترین اشتباه رو در حقِ نسلهای قبل از خودمون میکنیم که بهشون میگیم بچه.

و اونها یسری تمایلات درونشون رشد میکنه اما بخاطر اینکه همیشه بچه خطاب شدن ذره ای عقل ندارن و حتی یک نظر درست هم نمیتونن بدن.

۱۸سال بچه نیست. به یه دختر از ۱۵سالگی باید گفت که دیگه بچه نیست تا یاد بگیره خانومانه رفتار کنه‌و در اجتماع به عنوان یک انسانِ دارای عقل و شعور نظر بده. 

قطعا که مادر شدن و ازدواج دلیل بر عقل نیست چون بی عقلانِ زیادی دیده شده بینِ این دو گروه 

اما متاسفانه من افرادِ زیادی رو در رنجِ سنی ۳۰تا ۴۰ دیدم که فاجعه ن از نظرِ عقلی و اصلا توانایی ورود به زندگی مشترک رو ندارن از بس که بچه خطاب شدن...

دوستِ خوبم من روانشناسی خوندم و سنم بالاست مجرد هستم تمایلی هم به ازدواج ندارم فعلا. اما بنظرم بدتر ...

درسته حق با شماست ولی تو مجازی توانایی بحث کردن منطقی ندارن نظر مخالف خودشونو ببین فوری توهین میکنن دست خودشون هم نیست اقتضای سنشونه وگرنه تو همین تاپیکم دختر خانوم ۱۸ ساله کامنت منو ریپ زدن که من فک کردم حتما بالای ۲۰ سال سنشونه و موارد مشابه دیگه ،درسته دختر خانوم ۱۵ ساله رو نباید بچه خطاب کرد ولی این که بگی چون متاهل شده و بچه داره عاقل و بالغ شده اینم درست نیست

فکر میکنم در نهایت کل زندگی ب عمل دل کندن منتهی میشه، ولی چیزی که بیشتر از همیشه ادم رو اذیت میکنه اینه که هیچ فرصتی پیدا نکنی که بگی خداحافظ .... 
2728
درسته حق با شماست ولی تو مجازی توانایی بحث کردن منطقی ندارن نظر مخالف خودشونو ببین فوری توهین میکنن ...

میگم این نسل چون خیلی زیاد بچه خطاب میشن عقلشون متاسفانه کمتر هست.  یعنی از نظرِ جنسی و جسمی از سنِ بسیار کم بالغ میشن اما عقلی نه. باید تو جامعه خیلی زود فردِ بزرگ شناخته شن تا از این حالت خارج شن. من تجربه ی همنشینی با تعدادِ زیادیشو در اطرافم دارم. یکیش ۱۳سالشه عذرخواهی میکنم اما خونه خالی هم رفته متاسفانه  سرشم میشه هااا. اما بقیه که میبیننش میگن کوچولو بچه دیوونه.  فقط عینهو بچه های ۶ساله می خنده یعنی کلا عقل تعطیل. نظر خواهی ازش بشه هم  همینجوری جو زده از رو هوا یچی میگه.  میدونم که مثلش زیاده متاسفانه بینِ این بچه ها تو سایت.

میگم این نسل چون خیلی زیاد بچه خطاب میشن عقلشون متاسفانه کمتر هست.  یعنی از نظرِ جنسی و جسمی از ...

همون دیگه درد همینه فقط از لحاظ جنسی بزرگ شدن که این فاجعه است

همون دیگه درد همینه فقط از لحاظ جنسی بزرگ شدن که این فاجعه است

خیانته واقعا. کاش کاری  بشه براشون کرد. البته من به نوبه ی خودم امیدوارم بتونم هرچند ذره ای راهنماییشون کنم.

هرروز هم رسانه ها تبلیغاتِ گسترده تری میکنن. الگوهای خییلی بد. موسیقی های مبتذل. دسترسی خیلی راحت و بی قید به گوشی و کامپیوتر.  پدرومادرا هم که کلا ولشون کردن به امانِ شیطان