2703
2553
عنوان

من واقعا از این بچه نفرت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 52 پست
بنظرم بقول خودت رفت و امدتو کمتر کن ن از رو غضب و قهر فقط تا بزرگتر بشن بهتر بتونن کنار بیان و بهتر ...

اتفاقا امشب داشتم به هردوشون میگفتم

دختر من میگفت من اونو دوسش دارم

اون میگفت نه ما باهم نمیسازیم

نباید هم‌و ببینیم

دختر من میگفت ولی من دوست دارم

اونم با داد میگفت نباید تو بیای خونمون یا ما بیایم

دلم میخواست سرش داد بزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا امشب داشتم به هردوشون میگفتم دختر من میگفت من اونو دوسش دارم اون میگفت نه ما باهم نمیسازیم ...

بچه ها کم حوصلن شاید از بس دختر شما بهش میچسبه فراری شده کلافه شده و بدش اومده کاش یادش بدی یکم خود دار باشه گیر نده ک بمونو و فلان و اینا

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2720
برای بچت صلوات فرستادم

ممنون ک حواستون بود گل

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2714