2726

حدواد پارسال کارم شده بود گریه حسرت خیلی چیز ها رو خوردم بابام مریض بود همه امیدمو از دست داده بودم ولی شکر خدا الان بهتره حالش قراره هفتم برج با مامانم برن پابوس امام رضا اخه شفاشو از اون گرفتیم نذر کرده بود ک بره  ... هیچ موقع یادم نمیره ک پارسال چقدر تو تاپیکم دعا کردین چقدر راهکار دادین خدایا منم دارم این روز ها ک حسرتشو داشتم میبینم واقعا نی نی سایت خوبه هم تمام چیز های ک برات اتفاق افتاده رو میتونی ثبت کنی هم کلی ادم مهربون هستن ک فقط کافیه دعات کنن ممنونم ازتون الان عکس هایی تاپیک قبلمو میفرستم ک چ روز هایی رو گذروندم ممنونم ازتون ... خواستم بگم هیچوقت نا امید نشین ... از اون دوستمون ک گفت خواسته خاتو بنویس و بذار زیر قران مننونم دیروز هم باز کردمش دپباره چقدر حس خوبی داشت 

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به باباتون بگو برا پسرمنم دعا کنه.شفا بکیره،لطفا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بیماری پدرتون چی بود؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706