2726
عنوان

دوستم ازم خواستگاری کرد 🙄😯

| مشاهده متن کامل بحث + 2715 بازدید | 120 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم اگه دو‌طرف جنبشو داشته باشن عالیه رفاقت بینشون،اکثر مردا تو رفاقت پایدارترن

اره دقیقا

بخدا نزدیک به ۱۵ ساله عموم با یه خانم دوسته مثل خواهر برادرن عموم ۲ تا بچه داره اون خانمم ۳ تا بچه... رفت امد خونوادگی دارن چن بار خانمه قهر کرده بود نمیرفت خونه پدرش میومد خونه عموعه من...منتها عمو منم واقعا به عنوان یه خواهر نگاش میکنه 

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇
2728
ببخشید از نظر ازادبودن برام سوال بود آخه بیشتر اقلیت های دینی دوست جنس مخالف دارند

ما تو خونوادمون خیلی اینجود چیزا عادیه

تو تاپیکا گفتم نمونش عموم... خودمم دوسته معمولیه پسر داشتم به چشم انسان میبینم همه رو تو خونواده نه به چشم جنس مخالف یا هم جنس....مخصوصا طرف پدریم اینجورن چون بیشترشون ایران نیستن یجور فرهنگ سازی شده منم اینجور بزرگ شدم

اسی راست و پوست کنده بهش همین حرفهای که اینجا زدی رو بهش بگو 

میدونی چیه؟ اخه من وقتی از رابطه اومدم بیرون یکم سختم بود تموم کنم. به حرف کسیم گوش نمیدادم خونوادم خیلی اصرار میکردن حرف حرف خودم بود این اقا متقاعدم کرد که تو یه رابطه سمی ام و واقعا تو این چن ماهه که میشناسمش مثل یکی از اعضایه خونوادم بهم کمک کرده و بهم توجه کرده دوس ندارم از دستم ناراحت شه

احساس میکنم نمیتونم باهاش زندگیه خوبی داشته باشم اخه خیلی باهم تفاوت داریم

احساسی نشو 

اگه واقعا میدونی فرق داری ازدواج نکن باهاش ک بدبختش میکنی خخ

جدی میگم 

ازش تشکر کن بابت این مدت و بگو ک نمیشه بعد هم خداحافظی و اینا‌

نذاریش تو برزخ و آب نمک 

یا نگی بیا دوست معمولی باشیم ک خرد میشه 

2706