2737
2739
عنوان

دوستم ازم خواستگاری کرد 🙄😯

2715 بازدید | 120 پست

مشکل داشتم...اون زمان میخواستم با اونی که تو رابطه بودم جدا شم تو مجازی باهاش اشنا شدم خیلی بهم کمک کرد خیلییییییی. الان ازم خواستگاری میکنه...منو به خونوادش اشنا کرده با زن داداششم صحبت کردم میگا با خواهرام حرف بزنی موندم چی بگم...آخه من چن ماه دیگه یه ازمون دارم قراره اگه خدا بخواد و بتونم بورسیه بگیرم از ایران برم ولی اون شرایطشو نداره که بیاد .چی بگم که ناراحت نشه و دوستم باقی بمونه؟؟؟؟؟

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇

تلخه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما به درد هم نمیخوریم 😐😂

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242
2738
چه قدر قشنگ و تلخ 

چن شب پیش حالش بد بود منم ناراحت بودم از دستش

۱۵۴ تا پیام داده بود همشم منو صدا زده بود سین زدم جواب ندادم خوابیدم. صبحش بلاکم کرده بود چن تا حرف زده بود...گفته بود لیاقت نداشتی بعد دوباره بهم پیام داد

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇

خب تو به خاطرش منتظر بمون شرایطشو جور کنه بعد باهم برین . نمیشه که هم خدارو داشت هم خدما رو یا باید جواب رد بدی بهش و دوستیتون بهم بخوره یا دوستیتون بهم بخوره و ازدواج کنین 🤭. کسی که واقعا اینجوری پشتت بوده و با وجود این همه شرایط میخوادت بدون ادم زندگیه و اینکه تو رو به خانوادش معرفی کرده . الان بری خارج ولی احشاس خوشبختی نکنی فایده داره ؟ اگه حس میکنی بهش یه حسی داری قبول کن به نظرم . 

و واقعا اگه بخوای دوست بمونی نمیشه که اون طرفم شاید بخواد ازدواج کنه و اینجوری تو زندگی ممکنه به مشکل بخوره من جای زنش باشم واقعا ناراحت میشم 

2706