2737
2734
من عمل کردم لابیامو کوچیک کرد  تقریبا همشو برید انداخت دور ولی کلیتوریسم خیلی بزرگ شده جالب ...

دردش چه جوریه؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بی حسی موضعی بود خیلی درد کشیدم  بعد عمل هم تا ۱۰روز بعد ک بخیه هامو کشید نمیتونستم راه برم ...

وااای

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2728
بچه ها بیخیال شین اصلا شوهرتون به قیافش اهمیت نمیده فقط کارشونو میخان بکنن

آدم خودش اعتماد به نفس میگیره 

کربوکسی تراپی چیه هزینش چقده

برای روشن کردنه پوسته هرکی انجام داده راضیه البته با دستگاه خوب 

نمیدونم با اینن تغییر قیمتا

کاربری برای دو نفره پس نگید چرا تاپیک ها برای دو تا رنج سنی متفاوته مرسی😂
بچه ها بیخیال شین اصلا شوهرتون به قیافش اهمیت نمیده فقط کارشونو میخان بکنن

یعنی نگا نمیکنن؟

شما لابیا اندازش بلنده؟

ببین برای من تو حالت ایستاده اندازه نیم سانت اینا میزنه بیرون یه لایه اش اون یکی لایه خیلی کوچیکه 

تامتقارنه

کاربری برای دو نفره پس نگید چرا تاپیک ها برای دو تا رنج سنی متفاوته مرسی😂
2738

من یه موقعی تصمیم داشتم این عمل رو انجام بدم

خیلی دنبال دکتر گشتم

دکتر امدادی رو پیدا کردم که خیلی دکتر خوبی بود اون زمان

حدود سه سال پیش

مطبش رفتم و نوبت هم گرفتم ولی بعد منصرف شدم و کنسل کردم

اللهم عجل لولیک الفرج♥️نذر ظهور صلوات🌹🌹🌹
من عمل کردم لابیامو کوچیک کرد  تقریبا همشو برید انداخت دور ولی کلیتوریسم خیلی بزرگ شده جالب ...

ببخشید این سوالو میپرسم،لابیاهاتون از زمان مجردیم بزرگ بود؟یا بعدش شد؟

من نه آنم که زبونی کشم از چرخِ فلک🌺🍃
2706