2737
2739
من از نکاه جرمشناسی دارم صحبت میکنم  در واقع ریشه هر جرم و کار خلافی رو اگه پیدا کنید و درستش ...

بله درسته

اگه هر آدمی خودش بخاطر احساسات طرف مقابلش و احساسات خودش متعهد باشه

دیگه اصلا خیانتی رخ نمیده

ولی متاسفانه نمیدونم چرا مردم اینجوری میکنن و درست فکر نمیکنن

من از نکاه جرمشناسی دارم صحبت میکنم  در واقع ریشه هر جرم و کار خلافی رو اگه پیدا کنید و درستش ...

متاسفانه جامعه ما جوری شده ک دختر خیانت میکنه همه میکوبن تو سرش ولی پسر خیانت میکنه همه بعش حق میدن میندازن گردن بقیه هیچوقت نفهمیدم چرا اینجوره؟

😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه جامعه ما جوری شده ک دختر خیانت میکنه همه میکوبن تو سرش ولی پسر خیانت میکنه همه بعش حق میدن ...

ریشه تاریخی داره و همون بحث های مردسالاری 

ولی خدارو شکر داره کم کم دیدگاههای مردم تغییر میکنه 

2728
ایشالا که حل میشه به لطف امثال شما که تلاش میکنن🌹

بزرگوارید 

ببخشید پر حرفی کردم یا حرفی زدم که برای بعضیا مثل اون خانم خوشایند نبود ولی بهتره در این خصوص حرف ها زده بشه و آگاهی ها داده بشه چیزی که وظیفه دولت هست که مثلا از تلویزیون بگه و نمیگه ما مجبوریم تو این فضاها بحث کنیم

ریشه تاریخی داره و همون بحث های مردسالاری  ولی خدارو شکر داره کم کم دیدگاههای مردم تغییر میکنه ...

ولی بنظرم اگه قرار باشه بر کم توجهی باشه 

خب تقریبا میشه گف همه ب توجه نیاز دارن ولی دوست داشتن بحثش جداست 

منم بعد اینکه از طرف بی احترامی و تهدید دیدم کات کردیم ولی هنوز نتونستم جاش کسیو بیارم  

پس وقتی ک طرف خیانت کرده نشون میده عشقشون عشق نبوده هوس بوده بیایم این شکلی بهش نگاه کنیم و انقدر نگیم طرف کم توجهی دیده خیانت کرده👌

😐
ولی بنظرم اگه قرار باشه بر کم توجهی باشه  خب تقریبا میشه گف همه ب توجه نیاز دارن ولی دوست داشت ...

دقیقا یکی دیگه از عوامل خیانت میتونه همین غالب بودن هوس بر نفس باشه که متاسفانه به خاطر فضای مسموم جامعه خیلیا میان با نقاب یه عاشق وارد میشن برای رسیدن به هوسشون

2738
بزرگوارید  ببخشید پر حرفی کردم یا حرفی زدم که برای بعضیا مثل اون خانم خوشایند نبود ولی بهتره د ...

نفرمایید...صحبتاتون خیلیم عالی و عاقلانه بود

بله کاملا درسته

متاسفانه کم اطلاع رسانی میکنن و مردمم سطح اگاهیشون پایینه

من خودم تا سال پیش نمیدونستم خیانت میتونه همچین ریشه هایی داشته باشه

یکی از دوستانم که دختر هم بود خیانت کرده بود و ممن در کل کاری به گذشتش نداشتم

وقتی جریان این ریشه هارو فهمیدم باهاش صحبت کردم و دیدم واقعا درسته و این دختر صد درصد مقصر نبوده...

اگه همه مردم این آگاهی هارو داشته باشن عالیه

اینکه شما لطف میکنید و اطلاع رسانی میکنید خیلیم خوبه

و ناراحتم نشید از اون خانوم به هر حال بعضیا انتقاد پذیر نیستن و در کل نمیپذیرن یسری چیزا رو

موفق باشید🌹

دقیقا یکی دیگه از عوامل خیانت میتونه همین غالب بودن هوس بر نفس باشه که متاسفانه به خاطر فضای مسموم ج ...

بله درسته 

واقعا طرف باید خیلی بی ناموس باشه که بخواد با احساس کسی بازی کنه و ازش سواستفاده کنه بیشتر خیانتا منشا اشون ب این دلیله که طرف اصلا عاشق نبوده بلکه فقط هوس بوده حسش واسه همین بعد یع مدت سریع تونسته کسی دیگه ای رو جاش بیاره

انشالله ب زودی آمار خیانت بیاد پایین و این مریضی از بین بره🌹

😐
امیدوارم ولی متاسفانه هر روز داره بیشتر میشه 

امیدوارم اینو قبول داشته باشین ک آمار میگه بیشتر خیانت ها از طرف آقایون هستش چون خانما احساسی ترن و سخت تر میتونن طرفو فراموش کنن چ برسه بخوان کسیو جایگزینش کنن

😐
امیدوارم اینو قبول داشته باشین ک آمار میگه بیشتر خیانت ها از طرف آقایون هستش چون خانما احساسی ترن و ...

از لحاظ روانی خیانت کردن برای زن سخت تره و تعداد زن هایی که خیانت میکنن از مردها کمترن  ولی متاسفانه تحقیقات علمی میگه زنهایی که با خیانت کردن کنار میان به مراتب تعداد خیانت هاشون از مرد ها بیشتره 

مثلا مرد اگر طول یک سال با ۲ نفر دیگه بجز همسرش در ارتباط باشه 

خانمی که اون قبح خیانت براش ریخته باشه با ۵ نفر ارتباط برقرار میکنه 

این بحث ها خیلی طولانی و پیجیده هست و اینجا زیاد نمیشه بازشون کرد  

2706