2733
2734

خیلی کم آرایش میکنم

کمتر منم منم میکنم

خیلی روز تولدم مهم نیست

سعی میکنم زن خانه دار و مادر خوبی باشم...

تقریبا چندسالیه

۶ساله متاهل شدم

از وسطاش ب اینور

هرچیم پیش میره بدار میشم

بنظرتون دارم پیر میشم؟

۲۹ سالمه

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️

نه اتفاقا خیلی عاقلی و شخصیت جالبی داری

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عادیه ب نظرم 

من خودم ۲۶ سالمه مجردم یادم نمیاد کی عکس پروفایل عوض کردم 

از همون اول زیاد اهل آرایش نبودم 

روز تولدمم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته 

فقط یکم منم منم دارم اونم خب عادیه دغدغه ای جز خودم ندارم 

نه گلی جون....داری زندگی میکنی.

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
2738

منم چند ماهی میشه اینجوری شدم تازه مجردم هستم 

سنم هم زیر ۲۵ ساله قبلا فعال بودم شوخی میکردم حرف زیاد میزدم الان فقط با خانواده و دوستان ن استوری ن کافه ای چیزی

کلا ترجیح میدم زندکی کنم و زندگی تشکیل بدم 

افسرده شدم یعنی؟

عادیه ب نظرم  من خودم ۲۶ سالمه مجردم یادم نمیاد کی عکس پروفایل عوض کردم  از همون اول زیا ...

اخه من قبلا ک سن تو بودم بممممب انرژی و بلند پروازی بودم

ارایش هرطور خودت ميخوايي ولي به پوستت و موهات برس

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)
منم چند ماهی میشه اینجوری شدم تازه مجردم هستم  سنم هم زیر ۲۵ ساله قبلا فعال بودم شوخی میکردم ح ...

نمیدونم فرقشون باهم چیه عزیزم

خودمم موندم

2706