2733
2734
عنوان

چیکارکنم صورتم تغییر پیداکنه؟

256 بازدید | 10 پست

احساس میکنم یه نواخت شده قیافم،باردارم نمیتونم دکلره کنم،بغیر از رنگ مو چیکار کنم به صورتم یکم تغییر بدم بدون تزریق ژل و عمل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میتونی به پوستت برسی ،باطراوتش کنی و روشن بشه و نرم 

با خیار ،یه تیکه بردار بزار فیریزر بعد هروز یه مقدار سرشو بزن و بمال رو صورتت معجزه میکنه 

برای لب میتونی بالم لب بگیری یا اگه نمیتونی بخری ،و عجبه نداری ،۳ست ۱۵تایی لباتو غنچه کن و لبخند عرضی بزن 

تو یه هفته معجزشو میبینی 

نه اثری از جوش سرسسیاه نه اثری از لک نه اثری از جوش سفید،تازه پوستتم نرم و روشن میشه ❤️

میتونی به پوستت برسی ،باطراوتش کنی و روشن بشه و نرم  با خیار ،یه تیکه بردار بزار فیریزر بعد هر ...

عزیزم متوجه نشدم ینی چی ۳ ست ۱۵ تایی؟ لبامو غنچه کنم و لبخند بزنم پوستم خوب میشه؟ جوش سرسیاه تو نوک بینیم دارم چطوری از بین ببرمش؟ واسه منافذ باز پوست چیزی ام میدونی گلم؟

عزیزم متوجه نشدم ینی چی ۳ ست ۱۵ تایی؟ لبامو غنچه کنم و لبخند بزنم پوستم خوب میشه؟ جوش سرسیاه تو نوک ...

بین یعنی اولین بار لباتو غنچه کن بعد لبخن بزن که عضله لبت باز و غنچه ی بشه (۱۵تا) ۱۰ثانیه استراحت  ،دوباره ۱۵تا همون کار بکن (دوباره ۱۰ثانیه استراحت ) و سومین بار م همین کارو کن 

این کمک میکنه لبا پف تر شه و قشنگ تر به نظر برسه 

بعد اون خیار گنده رو که کسی نمیخوره نصف کن و بزار فریزر بعد فرداش یه لایه نازکشو بکن بنداز دور و با اون نصف خیار کل صورتتو(حتی بینی و رو جوشا) بمال ،اصلا دیگه لزومی نداره با اب بشوری ،خودش یخ و خیارو 

اگه هروز انجام بدی پوستت شفاف و بی لک میشه صافه صاف

2738