2726
عنوان

شب...........

171 بازدید | 17 پست

حوصلم سررفته بیاین حرف بزنم.....دلم میخواد فقط با یکی حرف بزنم همین...از هرچی میخواین بگین😁😁😁😁

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است🤞🥴🌱خدایا دستم را هرگز رها نکرده ای. پس. از تو میخواهم محکم تر بگیری.🤭
خودت دوست داری از چی حرف بزنی؟

از هرچی....دلم فقط میخواد با یکی حرف بزنم یا حرفای یکیو گوش کنم.....خرسواری در هر زمینه هم داشته باشین میتونم جواب بدم

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است🤞🥴🌱خدایا دستم را هرگز رها نکرده ای. پس. از تو میخواهم محکم تر بگیری.🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس فردا کنکورمه هیچ استرسی ندارم😂😁😂😂

الهی. خب. طبیعیه دیگه مگه این دنیا چی داری بخوای. دوروزشم با استرس زندگی کنی😍😍😍موفق میشی انشالل

بچه ها فوبیا میشه درمان بشه ؟

اره ولی چند سال بسته به نوع فوبیا کار میبره

چرا آخه😅😅😅از چی میترسی فداتشم

از درد زیاد جر خوردن از دست رفتن زیبایی واژنم سردی همسرم 

برای سلامتی خودم و همسرم صلوات میفرستی؟ خیلی احتیاج دارم... الهم صل الله محمد و آل محمد و عجل فرجهم
از درد زیاد جر خوردن از دست رفتن زیبایی واژنم سردی همسرم 

اووووو....دردش که. خب. تموم میشه می‌ره....واژنت هم. میتونی بعدش با انواع پمادها و داروها حلش کنی برای. همسرت هم کتاب های روانشناسی زیاده که سرد نشن بخون

اووووو....دردش که. خب. تموم میشه می‌ره....واژنت هم. میتونی بعدش با انواع پمادها و داروها حلش کنی برا ...

همسرم اهل مطالعه نست پماد اینا دوستام امتحان کردن فایده نداره متاسفانه من میخام عمل کنم دعاکن برام

برای سلامتی خودم و همسرم صلوات میفرستی؟ خیلی احتیاج دارم... الهم صل الله محمد و آل محمد و عجل فرجهم
همسرم اهل مطالعه نست پماد اینا دوستام امتحان کردن فایده نداره متاسفانه من میخام عمل کنم دعاکن برام

خودت رو گفتم که بخونی ....چشم به روی چشم مامان خوشگله 😍

2706